Nohavičky vysoko, prsia vystužené... krásna Culpo vyzerá fakt sexi

10.07.2018 00:00

Rok bola držiteľkou titulu najkrajšej ženy sveta a dokázala presadiť aj ako úspešná modelka. Pohľad na Oliviu Culpo je takmer vždy potešením pre oko.

Bývalá Miss Universe a modelka Olivia Culpo v...
Bývalá Miss Universe a modelka Olivia Culpo v Palm Springs, kde pózovala v sexi plavkách. Autor: Profimedia

Podobné platí aj o obrázkoch, ktoré zhotovili potajme paparazzovia v Palm Springs. Dlhonohú brunetku zachytili pri fotení v bikinách, ktoré bolo určené pre nezistenú značku či magazín.

Je však asi jedno, pre koho Culpo fotila, stačí sa zahľadieť na jej pôvaby v dvojdielnych bikinách, ktoré nechali vyniknúť jej príťažlivé vnady.

Modelka navyše pri pár pózach poriadne provokovala, keď si miniatúrne nohavičky vytiahla prstami ešte vyššie a nechala tak ešte viac vyniknúť dlhé a priam ukážkové nohy.

Iba nedávno sa objavili dohady o tom, že od svojho víťazstva v súťaži Miss Universe, kde získala celosvetovú korunku v roku 2010, sa výraznejšie zmenila. Majú byť za tým aj estetické vylepšenia. Nech už je to však, ako chce, jedno je isté – Culpo vyzerá naozaj príťažlivo aj vďaka šikovnému výberu spolupracovníkov a ľudí, ktorí ju z teritória Miss posunuli smerom do módneho priemyslu a šoubiznisu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexi #pózovanie #Olivia Culpo #modelka #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak dnes všetko dokončíte, je konečne čas na zaslúžený oddych.
Neverte všetkým okolo vás, nechcú pre vás...

+ Skúste jesť menej čokolády, už sa vám ukazuje na vašej tvári.
Niektoré ponuky vám nebudú trvať večne,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk