Zamilovaná Swift na pláži v bikinách: Užíva si voľno aj milenca!

11.07.2018 11:40

Všetky jej doterajšie vzťahy sa skončili krachom. Mnohé z nich pretavila aj do piesní. Snáď konečne napíše aj niečo poriadne zamilované. Presne tak totiž Taylor Swift vyzerá.

Speváčka Taylor Swift a jej priateľ Joe Alwyn...
Speváčka Taylor Swift a jej priateľ Joe Alwyn na ostrove Turks and Caicos. Autor: Profimedia

Známu americkú hviezdu zachytili paparazzovia na ostrove Turks & Caicos, kde si už niekoľko dní užíva voľno so svojím priateľom Joeom Alwynom. Dvojica sa prechádzala po pláži a paparazzovia, ktorí sa na miesto dostali, zachytili ich vyšportované figúry.

Swift s Alwynom v rezorte strávila už oslavy Dňa nezávislosti, ktoré pripadajú na 4. júla – a to aj napriek tomu, že v minulých rokoch zvykla v tomto termíne organizovať veľkolepé párty so skupinou svojich celebritných priateľov. Tentoraz však vyhral partner a 28-ročná speváčka odletela na exotický ostrov.

S Alwynom, ktorý je od speváčky mladší o jeden rok, sa Swift stretáva od začiatku roka 2017. Niekoľko mesiacov držala dvojica vzťah v tajnosti a správy o ich láske sa potvrdili v máji 2017. Napriek tomu, že už sú spolu tento čas, ich spoločné zábery sú skôr unikátne. Starostlivo si strážia súkromie a snažia sa nedávať bulváru príležitosť zachytiť ich spolu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Taylor Swift #láska #Joe Alwyn #exotika #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na telové krémy, vaša pokožka je veľmi vysušená.
Nič nie je stratené, všetko ešte môžete...

+ Niekedy nevyjde všetko podľa plánov, netrápte sa nad tým.
Neberte všetko povrchne, život nie je len o...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk