Najznámejšia potetovaná lesbička na pláži: Fíha, v bikinách má famózne krivky!

12.07.2018 00:00

Začínala ako modelka a dídžejka, ale po účinkovaní v seriáli Orange is the new black sa z nej stal aj nový filmový objav. Ruby Rose pritiahla k sebe početnú pozornosť verejnosti.

Herečka a modelka Ruby Rose predviedla svoje...
Herečka a modelka Ruby Rose predviedla svoje krivky na pláži v Malibu. Autor: Profimedia

Austrálska rodáčka, ktorá ako 12-ročná už jasne vyhlásila, že má radšej dievčatá ako chlapcov, sa v týchto dňoch objavila na pláži v Malibu. Ako inak, v plážovej garderóbe.

Brunetka s výraznými tetovaniami na tele, ktoré odhalila v pár reklamách, ale napríklad aj filme xXx: Návrat Xandera Cagea, si obliekla dvojdielne zelené bikiny. Viac než tie však určite okolitých návštevníkov zaujímali jej hviezdne krivky. A treba uznať, že Rose sa udržiava vo forme.

Niekdajšia účastníčka reality-šou Austrália hľadá topmodelku, predviedla pevné bruško, ramená aj stehná. Štíhle tvary, ale zároveň pôvabne tvarované proporcie – k Roseovej bola príroda naozaj láskavá a o zvyšok sa stará herečka a modelka sama.

Modelka a herečka Ruby Rose odhalila chrbát...
Modelka a herečka Ruby Rose odhalila chrbát plný tetovaní. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Dôvodom je nepochybne aj fakt, že sa po úspechu seriálu Orange is the new black presadila aj na filmovom plátne a najmä v akčnom žánri. Koncom leta by mal mať premiéru film The Meg, v ktorom si zahrala po boku Jasona Stathama či Li Bingbingovej. Budúci rok sa Rose objaví v treťom filme zo série John Wick.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ruby Rose #pláž #lesbička #krivky #film #bikiny #akčný žáner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Svoju energiu využijete v prospech svojho zdravia.
Ničoho sa nebojte, všetko dopadne najlepšie ako...

+ Vyrozprávajte sa, uľaví sa vašej duši a budete sa cítiť lepšie.
Hrdosť by dnes mala ísť bokom, myslite na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk