Len pár šnúrok na fakt dokonalom tele! Brazílska gazela mieri pod čepiec!

13.07.2018 00:00

Spoločne s pár krajankami sa radí brazílska modelka Izabel Goulart medzi najžiadanejšie modelky sveta. A nielen to. Často skončí aj v zozname tých najsexi.

Modelka Isabel Goulart predvádzala svoje krivky...
Modelka Isabel Goulart predvádzala svoje krivky na ostrove Mykonos. Autor: Profimedia

Niet sa veľmi čo diviť – stačí sa pozrieť na zábery, ktoré vznikli pred pár dňami na Mykonose. Tridsaťtriročná topmodelka si tu užíva, rovnako ako mnoho ďalších celebrít, atmosféru slnečného a luxusného ostrova. A popri tom predvádza aj svoje príťažlivé telo, vďaka ktorému už roky pôsobí ako jedna z kľúčových modeliek značky Victoria's Secret.

Ak by však mal niekto záujem túto slečnu zbaliť, pravdepodobne bude musieť podobný nápad nechať plávať. Goulart je už totiž pár rokov šťastne zadaná a iba pár dní aj čerstvo zasnúbená.

Modelka Izabel Goulart na archívnom zábere.
Modelka Izabel Goulart na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

„Čoskoro bude zo mňa pani Trappová,“ napísala na Instagrame pred pár dňami, keď fanúšikom ukázala zásnubný prsteň s veľkým diamantom. Dostala ho od priateľa Kevina Trappa, s ktorým tvoria pár od roku 2015.

Aj na Mykonose trávili čas spolu, pričom na ďalších paparazzovských záberoch vidieť, že sa priam nedokázali od seba odtrhnúť a neustále si vymieňali nežnosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #zásnuby #bikiny #Izabel Goulart #Mykonos
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...