Intímnejší záber nebol?! Bieber šokuje, túto pikantnosť zavesil na web

16.07.2018 00:00

Justin Bieber je vo svojej zamilovanosti nezastaviteľný. Najnovšie prekvapil poriadne odvážnym záberom na Instagrame.

Kanadský spevák, ktorý sa pred pár dňami zasnúbil s modelkou Hailey Baldwinovou, zverejnil na sociálnej siete fotografiu z vane. Ako inak, je v nej on aj Baldwin, dvojica je v objatí a dáva si vášnivý bozk.

Blondínka má síce na sebe plavky a Bieber zase biele boxerky, intimita záberu však prekvapí. Nasvedčujú tomu aj komentáre, ktoré sa pod fotografiou objavili.

Viac ako pobúrenie či prekvapenie však využil svoj humor spevák John Mayer, ktorý tiež záber okomentoval. „Zaujímavá dynamika vzťahov s fotografom priamo vo vani. Musel sa fakt cítiť ako piate koleso na voze,“ napísal hudobník.

Na to sa do komentárov pridal aj Bieberov manažér Scooter Braun, ktorý s humorom dodal, že teraz zostáva zistiť, kto je vlastne to „piate koleso na voze“.

Brauna pred časom obviňovali užívatelia internetu aj médiá, že svojim zverencom plánuje a prikazuje komunikáciu cez sociálne médiá, ktorá zaujme čo najviac ľudí a vyvolá kontroverziu alebo masívnu pozornosť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #Justin Bieber #Instagram #vaňa #Hailey Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vhodný čas na preventívne vyšetrenie u zubného lekára.
Nakúpite len nevyhnutné, myslite na predčasné...

+ Spoločenskou hrou budete trénovať ruky, hovorené slovo aj pamäť.
Dávajte pozor na stratu,...