Pozor, skáče maminka! Elsa Pataky na mori - má sexi telo aj športový talent

21.07.2018 00:00

Rodiny dvoch známych hollywoodskych hviezd sa stretli opäť, aby spoločne strávili dovolenkové chvíle. Reč je o Mattovi Damonovi a Chrisovi Hemsworthovi.

Herečka Elsa Pataky skáče z prenajatej lode v...
Herečka Elsa Pataky skáče z prenajatej lode v San Sebastiane, kde sa vybrala s manželom Chrisom Hemsworthom a rodinou Matta Damona.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Na ich výlete do San Sebastianu nechýbali ich nežnejšie polovičky, ani ratolesti. Hoci mali obe hviezdne rodiny v pätách paparazzov, užívali si voľno a celkom ich ignorovali.

To, samozrejme, neplatí opačne. Reportéri striehli na slávne celebrity aj počas chvíľ, keď vyrazili na more. Práve tam vznikli momentky, ako si Hemsworth, jeho aj Damonove ratolesti či Elsa Pataky užívajú zábavu a príjemnú morskú atmosféru.

Práve španielska herečka, ktorá predstaviteľovi Thora porodila tri deti, sa zmenila na rozšafné a energické dievča, keď začala skákať z prenajatej lode do mora, v ktorom sa už kúpala „detská časť“ zájazdu. Chris Hemsworth s nadšením pozeral na svoju šikovnú manželku.

Rodiny Damonovcov a Hemsworthovcov sa kamarátia už dlhší čas a fotografi ich takto zvečnili napríklad aj v Austrálii alebo v Karibiku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výlet #Španielsko #rodina #Matt Damon #Elsa Pataky #Chris Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotné problémy si nikdy neriešte sami, všetko nechávajte na odborníka.
Potrebujete prácu, bez nej by...

+ Postúpte konečne aj vy aspoň povinnú, preventívnu prehliadku.
Snažte sa vyniknúť, posunie vás to v kariére...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk