Sexbomba z Vlka z Wall Street na pláži: Spoznáte ju ešte?

22.07.2018 10:00

Začiatkom roka upútala pozornosť divákov aj filmových kritikov stvárnením známej americkej krasokorčuliarky Tonye Hardingovej. Svet ju však spoznal ako sexi milenku Leonarda DiCapria.

Herečka Margot Robbie si užívala na pláži v...
Herečka Margot Robbie si užívala na pláži v Kostarike chvíle voľna s manželom. Autor: Profimedia

Teda, aby sme boli presní – herečka Margot Robbie stvárnila jeho milenku vo filme Vlk z Wall Street a zapísala sa vtedy do pozornosti médií aj divákov. Ako jeden z najsexi objavov sezóny.

Jej nahé scény sú dodnes kultové a austrálsku rodáčku vystrelili do pozornosti filmových producentov a štúdií. Robbieovej sa však podarilo ukázať, že okrem fyzických predností má aj veľký herecký talent.

Už čoskoro ho bude môcť publikum znovu otestovať vo filme Mary, Queen of Scots, kde si Robbie zahrala slávnu panovníčku – kráľovnú Alžbetu. V prestávke medzi nakrúcaniami si pôvabná blondínka užíva aj chvíle voľna a práve pri nich ju načapali paparazzovia.

Robbie a jej manžel Tom Ackerley spoločne vyrazili do Kostariky, kde si užili slnko, more aj spoločnú romantiku. Hoci v jednodielnych čiernych plavkách herečka nepripomínala sexbombu zo snímky Vlk z Wall Street, vyzerala stále veľmi príťažlivo. Práve v spomenutom filme, kde po jej boku hrá Saoirsie Ronan, však ukáže celkom inú tvár.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#plavky #paparazzovia #Margot Robbie #kostarika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Úsmev na tvári by mal byť základ vášho dňa aj keď nie je práve najlepší.
Zoznamujte sa aj s novými ľuďmi,...

+ Po práci si výdatne oddýchnite, vaše telo sa vám poďakuje.
Čím skôr začnete pracovať, tým skôr budete mať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk