Veď ona má lepšie telo ako za čias seriálovej Rachel! Aniston zvádza v bikinách

26.07.2018 00:00

Jennifer Aniston (49) aktuálne nakrúca v Taliansku novú komédiu z produkcie Netflixu s názvom Murder Mystery.

V Európe stoja spolu s ňou pred kamerami aj jej hereckí kolegovia, Adam Sandler a Luke Evans. Slávnu trojicu spolu s celým štábom nakrúcanie zavialo do letoviska Portofino, kde niektoré scény nakrúcali na jachte.

Herečka Jennifer Aniston oddychuje pri bazéne v...
Herečka Jennifer Aniston oddychuje pri bazéne v taliasnkom Portofine. Autor: Profimedia

Po skončení nakrúcania si niekdajšia hviezda Priateľov vychutnala oddych pri hotelovom bazéne, v modrých bikinách sa opaľovala na plážovom lehátku. Keďže paparazzi boli nablízku, podarilo sa im zachytiť slávnu hviezdu, ktorá sa rok pred pätdesiatkou chváli priam vražednými krivkami.

Okrem opaľovania si jennifer čas krátila počúvaním hudby a ťukaním do mobilu. Po boku slávnej hviezdy sa pri bazéne nikto neobjavil, chvíle voľna trávila sama.

Od ohlásenia rozchodu s jej manželom, hercom Justinom Therouxom, je Aniston oficiálne single. Hoci by ju fanúšikovia radi videli opäť po boku jej exmanžela, Brada Pitta, zatiaľ sa žiadny „veľký hollywoodsky návrat“ nekoná. Namiesto lásky sa vrhla do práce, okrem spomínanej komédie Murder Mystery nakrúca aj komédiu Mean Moms a čochvíľa sa postaví pred kamery seriálovej novinky po boku kolegyne Reese Witherspoonovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Portofino #Jennifer Aniston
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete vypnúť a vypustiť všetko z hlavy, lyžovačka pomôže.
Ak môžete podajte pomocnú ruku, niekedy sa...

+ Ste vo veľmi dobrej kondícii, fyzické aktivity vám prospievajú.
Ku všetkým zadaným úlohám dnes určite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk