Fíha, tá má ale formu! 56-ročná Meg Ryan v bikinách vás prekvapí

09.08.2018 00:00

Iba pred pár dňami priletela do švajčiarskeho Locarna, aby si prevzala výnimočnú cenu. Ale Európe zbohom zatiaľ nedala. Meg Ryan sa presunula do Talianska.

Herečka Meg Ryan počas krátkej dovolenkovej...
Herečka Meg Ryan počas krátkej dovolenkovej návštevy v talianskom Portofine. Autor: Profimedia

Vo vychýrenom Portofine, letovisku smotánky a celebrít, sa niekdajšia hrdinka romantických komédií objavila už začiatkom týždňa a neuveríte, kde ju paparazzovia načapali. Samozrejme, v osviežujúcom mo­ri.

Ryan si vyrazila aj so skupinkou kamarátov k vode, aby si užila osviežujúcu vodu a skutočnú letnú atmosféru. Zaujala však nielen slávnou tvárou, ale aj svojimi krivkami.

Pri pohľade na jej telo v jednoduchej čiernej podprsenke a plaveckých šortkách sa nejeden „divák“ zamyslí nad tým, v akej skvelej forme hollywoodska herečka je. Nehovoriac o tom, že Meg Ryan oslávila už 56. narodeniny.

Dvojnásobná mama vždy patrila k ženám, ktoré sa o seba príkladne starali a dodržiavali prísny režim. Zúročilo sa to naozaj ukážkovo. Až sa zdá nepochopiteľné, prečo sa vlastne sympatická blondínka tak zbytočne „pohrávala“ so svojou tvárou a vizážou pod dohľadom chirurgov.

Herečka je momentálne single. V minulosti bola vydatá za herca Dennisa Quaida, s ktorým má syna Jacka, ktorý prišiel na svet v roku 1992. Rozchod slávna dvojica ohlásila v roku 2000. Blondínka prežila romancu s hercom Russellom Croweom, neskôr do jej života vstúpil muzikant John Mellencamp. Aj tomu vzťahu však odzvonilo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Portofino #plavky #Meg Ryan #leto #krásky v bikinách
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespite dlho, celý deň svojou lenivosťou prespíte a budete sa nudiť.
Dôverujte svojim pocitom, privedú vás...

+ Nezatvárajte oči pred zdravotnými problémami, konzultujte ich s lekárom.
Dokončite čo ste začali, určite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk