15 rokov prešlo! Němcová ako plavková ikona kedysi a dnes, porovnajte si to

10.08.2018 11:10

Radí sa do malej skupiny českých krások, ktorým sa podaril kariérny triumf a objavili sa na titulnej strane plážového špeciálu magazínu Sports Illustrated. Od tohto momentu uplynulo už 15 rokov.

Česká modelka Petra Němcová na pláži v mexickom...
Česká modelka Petra Němcová na pláži v mexickom Kankúne. Autor: Profimedia

Reč je o topmodelke a dnes najmä filantropke a celebrite Petre Němcovej, ktorá sa vo februári 2003 ocitla na titulnej strane jedného z najpopulárnejších magazínových vydaní v USA.

Pre každú modelku je česť, ak sa jej takéto čosi podarí. Mnoho dám práve vďaka Sports Illustrated odštartovalo medzinárodnú kariéru a zaradili sa medzi najslávnejšie krásky sveta (Elle MacPherson, Ashley Graham, Kate Upton).

Česká modelka Petra Němcová na titulnej strane...
Česká modelka Petra Němcová na titulnej strane magazínu Sports Illustrated 2003. Autor: SI.com

V prípade rodáčky z Karvinej zaúradoval osud a tragické udalosti, keď sama prežila ničivé tsunami a prišla o svojho snúbenca. Kariéru však urobila a postupne sa z postu modelky presunula do sféry filantropie a charity. Túžila predovšetkým pomáhať tým, ktorí denne zažívajú chvíle, aké ona zažila v Thajsku.

Dnes 39-ročnú modelku zachytili objektívy paparazzov len pred pár dňami v mexickom Kankúne. Aj tentoraz bola v plavkách – hoci miniatúrne bikiny vystriedal jednodielny model v dvojfarebnom vyhotovení. Modelka sa na pláži objavila bez mejkapu a podľa výrazu tváre bolo zjavné, že ju prítomnosť reportérov až tak neteší. Napriek tomu však treba povedať, že je stále v dobrej forme. A vy môžete zahlasovať v ankete – ktorá podoba sa vám páči viac?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#anketa #bikiny #plavky #Sports Illustrated Swimsuit Issue #Petra Němcová #porovnanie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku