Sexidol miliónov žien ukázal na jachte manželku! Ten pohľad naozaj poteší

11.08.2018 00:00

Je považovaný za jedného z najsexi mužov filmového plátna a nálepku sexidol už nosí nejaký ten rok. Od herca Jamieho Dornana by nejeden očakával, že bude prelietavý plejboj, ktorý si pozornosť žien užíva.

Herec Jamie Dornan a jeho manželka Amelia...
Herec Jamie Dornan a jeho manželka Amelia Warner počas dovolenky na Capri. Autor: Profimedia

Už roky však srdce známeho herca a bývalého modela, ktorého preslávila najmä rola Christiana Greya vo filmovej adaptácii série Päťdesiat odtieňov, patrí len jednej žene. Je to jeho manželka Amelia.

Umelecky tiež aktívna Amelia Warner sprevádzala Dornana aj na dovolenke v slnečnom Taliansku. Aj táto celebritná manželská dvojica sa vybrala na vyhľadávaný ostrov Capri (dovolenkuje tam aj Jennifer Lopez).

Paparazzovia párik zachytili počas voľných chvíľ na jachte, z ktorej si užívali príjemnú teplotu vody a osviežujúcu morskú vodu v horúcom počasí. Dornan, samozrejme, predvádzal svoje ukážkové svalnaté telo. Jeho polovička si zvolila jednodielne tmavomodré plavky a ukázala v nich ženské a kyprejšie tvary.

Vidieť, že „Christian Grey“ má v skutočnom živote celkom iný vkus a neskončil by so žiadnou Anastasiou. Potešujúce je, že v jeho prípade to vyhráva celkom normálna Amelia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Taliansko #plavky #manželka #krivky #Jamie Dornan #Capri #Amelia Warner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neskrývajte svoju bolesť, čím dlhšie to budete odkladať tým horšie to bude.
Vyjadrite svoj nesúhlas avšak...

+ Zdravotné problémy si nikdy neriešte sami, všetko nechávajte na odborníka.
Potrebujete prácu, bez nej by...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk