Oslava najmladšej Kardashianky! Jej sestra Kim to 'vyprsila' všetkým

11.08.2018 00:00

Hoci ju nedávno magazín Forbes vyhlásil za miliardárku, americkú dospelosť, teda vek 21 rokov dovŕšila len v týchto dňoch. A oslava Kylie Jennerovej bola veru veľkolepá.

Televízna a internetová celebrita Kim...
Televízna a internetová celebrita Kim Kardashian prichádza na oslavu narodenín svojej sestry Kylie Jennnerovej. Autor: Profimedia

Členka televízneho klanu Kardashianovcov, ktorého súčasťou sú aj internetové ikony a celebrity Kim Kardashian či Kendall Jenner, pozvala na žúr celú svoju rodinu. Okrem spomenutých nechýbali ďalšie sestry Khloe a Kourtney, mama Kris Jenner či otec Caitlyn Jenner, kedysi ešte Bruce.

Ale v prípade „kardashianovského“ klanu asi neprekvapí, že nechýbala ani provokácia, snaha upozorniť na seba a odhaľovanie poriadne veľa nahej kože.

O to posledné sa postarala najmä Kim Kardashian, inak trojnásobná mama. V neónovo ružových minišatách s odhaleným bruškom vystavila na obdiv poriadne nadupaný výstrih a celkovo bola neprehliadnuteľná. Až sa zdalo, že mala jediný cieľ – zatieniť svoju mladšiu pokrvnú príbuznú.

Kylie, ktorá odteraz môže bez problémov popíjať v nočných kluboch alkohol, prekvapila svojich fanúšikov blond farbou vlasov. Niežeby išlo o niečo výnimočné – jej experimenty s vizážou sú známe už nejaký ten piatok. Konieckoncov, práve na vizáži postavila aj svoje podnikateľské impérium s dekoratívnou kozmetikou.

Fotografií z párty sa objavili viac ako dosť na sociálnych sieťach, kde slávnu rodinu sledujú desiatky miliónov. Nech sa páči, tu je aspoň časť výberu.

BIRTHDAY BEHAVIOR! WERE ALL TURNING 21!!

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

bday dinner ... look 1

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

twenty one

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

thank you for all of my birthday wishes

Príspevok, ktorý zdieľa Kourtney Kardashian (@kourtneykardash),

It’s our 21st birthday

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexepíl #provokácia #oslava #odhalenie #narodeniny #Kylie Jenner #Kim Kardashian
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezatvárajte oči pred zdravotnými problémami, konzultujte ich s lekárom.
Dokončite čo ste začali, určite...

+ Ste vo veľmi dobrej kondícii, fyzické aktivity vám prospievajú.
Ku všetkým zadaným úlohám dnes určite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk