To neodhadla! Rolins na pódiu vytasila silikóny a ukázala (skoro) všetko

13.08.2018 00:00

Nik nepochybuje o tom, že speváčka Dara Rolins patrí medzi dámy slovenského šoubiznisu s najudržiavanejšou figúrou.

Speváčka Dara Rolins na koncerte Dance Divas v...
Speváčka Dara Rolins na koncerte Dance Divas v Prahe. Predviedla sa naozaj odvážne.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Tvrdý tréning, prísny režim, životospráva hollywoodskej hviezdy a tiež pomoc šikovného chirurga – to všetko sa zúročilo v sexi krivkách známej bratislavskej rodáčky. Hoci oslávila už 45. narodeniny, formu by jej mohli závidieť aj mnohé osemnástky! Ale, jedna vec je príťažlivá forma, druhá príliš provokatívna prezentácia.

Blondínka sa počas víkendu objavila na akcii Dance Divas na pražskom Výstavišti a zvolila na túto akciu poriadne odvážny kostým. Vlastne išlo o čipkované body s výrazným výstrihom a priehľadným materiálom takmer na celej hrudi.

Zábery, na ktorých Rolins pózuje v zákulisí, pôsobia ešte celkom prijateľne. Pohľad z pódia však už taký „decentný“ nebol. Sila bleskov totiž prenikla až pod tenučkú čiernu látku a výsledok dopadol podľa očakávania. Rolins priamo na koncerte ukázala zo svojich vylepšených pŕs viac, než by bolo vhodné.

V minulosti speváčka pózovala pre magazín Playboy, takže sa nedá hovoriť o tom, že by s nahotou alebo odhaľovaním mala problémy. Ktohovie, možno aj tento „priehľadný“ kostým bol vlastne zámerom od začiatku. Otázne však je, či sa niečo podobné na pódium hodí. Hviezdy ako Jennifer Lopez, Madonna či Kylie Minogue by asi tvrdili, že áno. Vy môžete zahlasovať v ankete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #koncert #provokácia #priehľadné šaty #Dara Rolins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...