Na gala zahalená až po krk! A na pláži... Ratajkowski ukazuje (skoro) všetko

15.08.2018 00:00

Počas nedávnej akcie v talianskom Porto Cervo sa americká modelka s britskými koreňmi Emily Ratajkowski predviedla vo veľmi decentnej kreácii.

Do talianskeho Porto Cervo zavítala aj krásna...
Do talianskeho Porto Cervo zavítala aj krásna Emily Ratajkowski. Oblečená v kreácii Oscar de la Renta. Autor: Jacopo Raule/Getty Images for UNICEF

Prečo vlastne? Nuž, pravdou je, že táto 27-ročná brunetka svet a svojich fanúšikov veľmi pravidelne zásobuje zábermi mimoriadne odhalených partií a svojho ukážkového tela v čo najmenšom množstve látky. Či už je to pózovanie doma, na pľaci alebo pláži – vzorec je takmer rovnaký, Emily sa neostýcha ukázať.

Heidi
		Klum a jej priateľ Tom Kaulitz
		pózujú...
Topmodelka
		Nadine Leopold na akcii
		Unicef...
+20Bambi Northwood Blyth na
		podujatí v Porto Cervo.

Presne to sa udialo len pár hodín pred slávnostnou gala večerou a aukciou organizácie UNICEF, ktorú v Porto Cervo organizoval portál LuisaViaRoma. Ratajkowski si užívala chvíle na pláži a vystavila na obdiv svoje (priam dokonalé) krivky.

Ešte koncom júla ju paparazzovia načapali na pláži aj s manželom Sebastianom Bear-McClardom. Hoci on celý čas nezložil čierne tričko vez rukávov, Ratajkowski sa premávala po piesočnatom pobreží len v miniatúrnych bikinách pepermintovej far­by.

Ak bol zámer provokovať, rozhodne ho nositeľka splnila na jednotku s hviezdičkou. A Bear-McClard? Ten sa spokojne usmieval, pretože táto dáma je už niekoľko mesiacov iba „jeho“.

Eww part II @inamorataswim

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Helmet? Y/N

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #leto #pláž #bikiny #Telo #Emily Ratajkowski #krásky v bikinách
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku