Neónové kadere a telo s napumpovaným dekoltom: Ona vie, ako zaujať!

18.08.2018 14:40

Skrátka vie, ako zaujať. Kim Kardashianovú síce fotografi sledujú už len preto, že to je ona - ale pozitívne je, že televízna a internetová celebrita stále prekvapuje.

Televízna a internetová celebrita Kim...
Televízna a internetová celebrita Kim Kardashian v Miami. Predviedla neónové vlasy vedľa krikľavého Lamborghini. Autor: Profimedia

Vo štvrtok sa to manželke Kanye Westa podarilo v Miami, kde absolvovala fotenie nových zvodných outfitov. Po tejto „práci“ ju čakala večerná zábava a večera s priateľmi.

Trojnásobná mama, podnikateľka a televízna persóna sa na ňu vybrala v krikľavo zelenom Lamborghini a div sa svete, k autu sa naozaj zladila. Predstavte si, že pomocou parochne.

Kardashianka predviedla výrazné neónové vyžehlené vlasy siahajúce až po úzučký driek. Ten vynikal v elastických šatách, ktoré tiež zvýrazňovali jej bujný dekolt a plné boky.

Tridsaťsedemročná sexbomba strávila večer v spoločnosti priateľov Jonathana Chebana a Larsy Pippenovej. Bol to pre ňu údajne oddych od materských povinností a večer si užila s úsmevom a nadšením.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kim Kardashian #originalita #sexbomba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku