Bujné krivky britskej hviezdičky v plavkách: Je znovu single, ale sexy!

06.09.2018 00:00

Vďaka mimoriadne populárnej reality-šou sa z nej v Británii stala nová celebrita, ktorá životom púta pozornosť. A nielen ním - aj kyprými ženskými tvarmi.

Hviezdička z reality-šou Love Island Malin...
Hviezdička z reality-šou Love Island Malin Andersson. Autor: Profimedia

Modelka a televízna hviezdička Malin Andersson, ktorá sa objavila v relácii Love Island, sa v týchto dňoch venuje oddychu na Malorke. Práve tam ju načapali paparazzovia v hotelovom bazéne, kde si užívala slnečné počasie aj príjemnú vodu.

Pozornosť však patrila najmä Anderssonovej krivkám. Brunetka vždy disponovala bujnými proporciami a tie ešte teraz podporilo tehotenstvo. Hoci to na brušku zatiaľ nevidieť, Malin je v prvom trimestri. V horčicových jednodielnych plavkách však viac záujmu pútal obsah dekoltu aj plné venušianske boky.

Ten, kto sleduje britský bulvár, však dobre vie, že s otcom svojho dieťatka Tomom Kempom je rozídená. Dvojica bola spolu naozaj len pár mesiacov a hviezdička z Love Island otehotnela. Kempa označila za svoju spriaznenú dušu, ale zdá sa, že toto pomenovanie už svojmu ex nevenuje. Kemp, ktorý má 27 rokov, je už, mimochodom, dvojnásobný otec.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #modelka #reality-šou #plavky #Love Island
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok oddychu, este stále čakáte na dovoelenku.
Je možné, že niečo pokazíte, avšak budete...

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...