Dostať topánkou je ponižujúce! A čo ten supervulgárny výstrih, slečna Minaj?

12.09.2018 00:00

Ponižujúce a nesmierne zahanbujúce, tak pomenovala emócie po minulotýždňovom fyzickom konflikte so svojou hip-hopovou kolegyňou Cardi B raperka Nicki Minaj.

Raperka Nicki Minaj takto vyrazila na akciu pod...
Raperka Nicki Minaj takto vyrazila na akciu pod záštitou značky Tommy Hilfiger. Autor: Profimedia

K incidentu došlo na párty magazínu Harper's Bazaar, kde sa údajne Cardi B vybrala za Minajovou, aby si s ňou vyjasnila klebety ohľadom dcérky Kulture. Šíriť ich mala práve Minaj. Výsledkom však bolo, že raperku zastavil Minajovej ochrankár a vrazil jej lakťom do tváre, na čele sa jej urobila obrovská hrča.

Cardi B mala následne hodiť po Minajovej svoje topánky s vysokými podpätkami. Niektoré zdroje však tvrdia, že k útoku topánkami došlo hneď a Cardi B ochranka spacifikovala až následne.

Raperka Nicki Minaj
		predtým, ako sa udial...
Raperka Nicki Minaj na
		prehliadke značky Monse...
+2Raperka Nicki Minaj na
		akcii Kick-Off Party at...

„Všetko sú to lži. Nikdy by som neohovárala niečie dieťa. Také čosi je smutné a ja by som nikdy nekomentovala to, ako niekto vychováva svoje dieťa, alebo sa vyjadrovala na adresu toho dieťaťa. Sú to samé lži,“ uviedla Minaj v Beats 1 Radio Show dva dni po incidente.

„Nemohla som uveriť, aké ponižujúce to celé bolo. Ako sme vyzerali pred očami ostatných,“ pokračovala raperka, ktorá sa nedávno dostala do slovnej potýčky aj s raperom Travisom Scottom. Dôvodom bolo, že jej album neskončil na prvom mieste hitparády, ale až na druhom.

Raperka Nicki Minaj predtým, ako sa udial...
Raperka Nicki Minaj predtým, ako sa udial incident s jej kolegyňou. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

O Cardi B tiež v rádiovom éteri uviedla, že je to „nahnevaná a smutná žena“. „Toto už nie je sranda. Zožeňte tej ženskej serióznu pomoc. Ocitla sa v najvyššom bode svojej kariéry a hádže po ľuďoch topánky,“ opýtala sa ešte sarkasticky.

Minaj sa momentálne nachádza na týždni módy a po „nepodarenej“ akcii pod záštitou Harper's Bazaar sa objavila napríklad na prehliadkach Monse či prezentácii Tommy Hilfiger. Všetky majú spoločného menovateľa – Minaj predvádza fotografom svoj masívny výstrih a poriadne odhalený. My sa len pýtame, ak je ponižujúci konflikt s inou raperkou, čo spomenutý dekolt? Môže byť ešte vulgárnejší?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Nicki Minaj #bitka #výstrih #raperka #vyjadrenie #Cardi B #ponižujúce

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...

+ Nezabúdajte každý deň na vitamíny.
Nezabúdajte na svoju prácu, nezanedbávajte ju.
...