Lopezovej broskyňový zadoček vo výhľade! To hádam ani nie je možné

18.09.2018 13:46

Spravodlivosť neexistuje, musí si pomyslieť nejedna žena pri pohľade na speváčku a herečku Jennifer Lopezovú. Opäť šokovala na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

Štyridsaťdeväťročná hviezda predviedla na zábere svoju postavu v jednodielnych plavkách broskyňovej farby. Keďže slovko broskyňa sa používa v angličtine aj na označenie pozadia, hviezda použila slovnú hračku. „Všetko je také broskynkové,“ napísala k momentke, na ktorej je odfotená zozadu a predvádza siluetu svojich božských kriviek.

Pri pohľade na matku dvojčiat, ktorá sa roky radí medzi najúspešnejšie latino speváčky v histórii, napadne nejednému užívateľovi internetu, či to je vôbec možné. A niekoho možno tiež, že Lopez musí výdatne využívať filtre a digitálne vylepšenia.

Nepochybujeme, že nejaký by odborník na jej obrázkoch odhalil. Aj zábery paparazzov však majú výpovednú hodnotu a na nich vyzerá J.Lo takmer rovnako božsky ako na momentkách, ktoré zverejní sama.

Speváčka tvorí pár s bývalým športovcom Alexom Rodriguzeom a nedávno ju mali možnosť vidieť diváci aj v tanečnej šou World of Dance v úlohe porotkyne.

Alex Rodriguez a Jennifer Lopez na archívnom...
Alex Rodriguez a Jennifer Lopez na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#úžas #Telo #pozadie #krivky #Jennifer Lopez #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tanec vám prinesie do života pohyb a zlepší ťažkosti s dýchaním.
Žiadna z vašich povinností si nežiada...

+ Nič s vami nie je, prestaňte sa neustále obávať so smrteľných chorôb.
Nikomu sa nepodlizujte, akurát vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk