Dekolt tejto raperky pozná celý svet. Aj tak ho ukázala znova... a priveľa!

24.09.2018 14:17
Raperka Nicki Minaj pred prehliadkou Versace v...
Raperka Nicki Minaj pred prehliadkou Versace v Miláne. Autor: ,

Viac provokácie v hľadisku ako na móle - na prehliadke Versace zvodné modelky zatienila chvíľami raperka Nicki Minaj. Ako inak, svojimi vnadami.

Známa americká interpretka bola medzi slávnymi hosťami módnej prezentácie kolekcie Jar/Leto 2019 a dorazila na podujatie v kúskoch od hostiteľskej značky.

Minaj je známa svojím provokatívnym štýlom a nezostala povesti nič dlžná ani tentoraz. Navliekla sa totiž do koženého korzetu – takého tesného, že to vyzeralo byť na hranici znesiteľnosti.

Speváčky Rita Ora (vľavo) a Nicki Minaj
		pred...
Raperka
		Nicki Minaj pred prehliadkou Versace
		v...
+8Raperka Nicki Minaj pred
		prehliadkou Versace
		v...

Ako inak, došlo aj na pikantné momenty, keď pózovala médiám. V jednom momente sa jej totiž z koženého korzetu dralo poprsie a raperka si ho dokonca musela zakrývať dlaňami, keďže na ňu mierili desiatky objektívov.

Raperka Nicki Minaj pred prehliadkou Versace v...
Raperka Nicki Minaj pred prehliadkou Versace v Miláne. Autor: Reuters, STEFANO RELLANDINI

Po jej boku sa v Miláne objavili aj hviezdy ako Rita Ora či Rosie Huntington-Whiteley. Dizajnérka Donatella Versace tentoraz tiež povolala na mólo slávne tváre modelingu. Novú kolekciu prezentovali sestry Hadidové, ruská topmodelka Irina Shayk či niekdajšia supermodelka Shalom Harlow. Viac čítajte tiež tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #Nicki Minaj #prehliadka #Versace #provokácia #korzet
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku