Najprv elegantná kráľovná noci a potom... misska Bakošová celkom nahá!

09.10.2018 00:00

Na nedávnom otvorení beauty centra v Bratislave sa zaradila medzi najpôvabnejšie dámy. Ba čo viac, najdecentnejšie. Kto by povedal, že len pár týždňov predtým pózovala celkom nahá.

Modelka a bývalá misska Barbora Bakošová.
Modelka a bývalá misska Barbora Bakošová. Autor: IEM SPA

Reč je o modelke a bývalej účastníčke súťaže Miss Slovensko Barbore Bakošovej. Prvá vicemiss roku 2015 sa nedávno vyzliekla pre známy slovenský magazín Break. Tmavovláska zverejnila záber titulnej strany na svojom Instagrame. Už ten naznačuje, že to muselo byť mimoriadne pikantné fotenie.

Bakošová na titulnej strane pózuje len v miniatúrnych nohavičkách a koženej bunde, z ktorej jej vykúkajú obliny poprsia. Na jednom z nich dokonca maličký kúsok bradavky. Našťastie je to záber, ktorý sa ešte drží v medziach pravidiel sietí ako Instagram či Facebook. A tak ho môžu nadšenci a fanúšikovia Bakošovej nájsť na oboch sieťach. Ako však naznačujú ďalšie, Bakošová sa pred objektívom ocitla aj celkom nahá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#teambakosova #freethenipple

Príspevok, ktorý zdieľa Barbora Bakoš (@barborabakos),

Modelka, moderátorka a bývalá Misska sa pritom minulý týždeň zúčastnila na otvorení nového beauty centra a svojím vzhľadom si vyslúžila aj miesto v našom zozname najlepšie oblečených žien týždňa (viac tu).

Chápeme však, že mužskí fanúšikovia ju budú vidieť radšej vyzlečenú ako zahalenú od hlavy po päty. Nižšie si pozrite galériu z otvorenia spomenutého centra, kde okrem Bakošovej nechýbalo ani množstvo jej kolegýň zo súťaží krásy.

Lekárka
		Alena Pallová (vpravo) na
		otvorení...
Podnikateľka Romana Škamlová.
+30Na otvorenie nového
		beauty-centra prišla
		aj...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#nahá #Instagram #fotenie #pózovanie #odvážne #sexy #Barbora Bakošová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku