Tehotenských kíl sa ešte nezbavila! Chrissy Teigen pózuje na pláži aj s nimi

12.10.2018 00:00

Chrissy Teigen bola jednou z vyvolených modeliek, ktoré mali možnosť zdobiť titulku prestížneho magazínu Sports Illustrated.

Jej sa to podarilo v roku 2014. Odvtedy sa stihla stať už dvojnásobnou mamou.

Titulná fotografia plavkového špeciálu Sports...
Titulná fotografia plavkového špeciálu Sports Illustrated Swimsuit Issue - zdobí ho trojica (zľava): Nina Agdal, Lily Aldridge a Chrissy Teigen. Autor: Reprofoto: SPORTS ILLUSTRATED

Od materských povinností si „odskočila“ pred objektív fotografa, aby si zapózovala na pláži v Malibu. Oblečená v bielom tope bez podprsenky a v bielych šortkách sa niekdajšia modelka zvŕtala pred objektívom.

Modelka Chrissy Teigen pózuje s jubilejným...
Modelka Chrissy Teigen pózuje s jubilejným vydaním Sports Illustrated Swimsuit Issue. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V máji manželka speváka Johna Legenda priviedla na svet svoje druhé dieťa, syna Milesa. Pred dvoma rokmi porodila prvé dieťa, dcérku Lunu. Ako pred časom priznala pre magazín „Women’s Health“, počas druhého tehotenstva pribrala 20 kilogramov. Ako je vidieť aj na záberoch z aktuálneho fotenia, svojich tehotenských kilogramov sa dvojnásobná mama ešte nezbavila. Ale ťažkú hlavu si preto nerobí.

Chrissy Teigen pózuje na pláži v Malibu.
Chrissy Teigen pózuje na pláži v Malibu. Autor: Profimedia

„Pravdu povediac, je mi jedno, či si ešte niekedy budem môcť obliecť bikiny. Od mojej dvadsiatky som v hlave stále mala len hmotnosť, ktorú môžem mať. To číslo som v sebe nosila vyše desať rokov. To číslo pre mňa znamenalo, že môžem byť modelka, ktorá predvádza bikiny. Ale potom prišla tá zmena – uvedomila som si rozdiel medzi hmotnosťou bikiny modelky a hmotnosťou ženy, ktorá sa cíti dobre,“ prezradila. Pre magazín US Weekly ešte povedala, že túži aj po treťom dieťati. Do formy by sa chcela dostať až potom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenské kilá #pózovanie #Malibu #Chrissy Teigen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tanec vám prinesie do života pohyb a zlepší ťažkosti s dýchaním.
Žiadna z vašich povinností si nežiada...

+ Nič s vami nie je, prestaňte sa neustále obávať so smrteľných chorôb.
Nikomu sa nepodlizujte, akurát vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk