Si len kosť a koža! Nemecká tophviezda záberom v bikinách fanúšikov neohúrila

14.10.2018 00:00

Modelka a moderátorka, jedna z najväčších nemeckých hviezd, Lena Gercke, sa rada chváli svojimi súkromnými zábermi na sociálnych sieťach.

30-ročná blondínka sa na Instagrame pýši aktuálnymi zábermi z dovolenky na Bali, pózuje napríklad pri bazéne či na pláži.

View this post on Instagram

My no-i‘m-not-gonna-leave face ‼️Bali was always a special place for me , so many memories Anzeige

A post shared by Lena Gercke (@lenagercke) on

Krásnu Lenu Nemci milujú od chvíle, kedy zvíťazila v modelingovej šou Germany’s Next Topmodel Heidi Klumovej. Bolo to v roku 2006 a odvtedy sa jej kariéra šplhá do závratných výšin. Nielen modelingová, ale aj televízna. V roku 2016 zvíťazila Lena v ankete nemeckého inštitútu na prieskum verejnej mienky, ktorý sa Nemcov pýtal na ich ženu snov. Za sebou nechala nielen Heidi Klum, ale aj Diane Kruger či Toni Garrn.

Nemecká modelka Lena Gercke.
Nemecká modelka Lena Gercke. Autor: Reuters, STEFANIE LOOS

Zverejnenými zábermi však Lena tento raz do čierneho netrafila, aspoň podľa reakcií jej fanúšikov. Na fotografii pózuje v exotickom raji v čiernych bikinách a s okuliarmi na očiach. Dlhé nohy ani vypracované brucho však nezabralo a pod záberom sa začali množiť skôr negatívne komentáre ako: „Si iba kosť a koža“, „Samé kosti, to už ani nie je pekné“ a podobne. Samozrejme, našli sa aj takí prívrženci modelky, ktorí si ju zastali a neprajníkom odkázali, že je to iba jej vec, ako vyzerá.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Lena Gercke #kosť a koža
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...