Scherzinger predvádza krivky v bikinách: Na Havaji sexy, ale sama!

16.10.2018 00:00

Koncom júna oslávila 40. narodeniny, ale v bikinách je tvrdou konkurenciou aj pre výrazne mladšie ročníky. Nicole Scherzinger to potvrdila pred pár dňami.

Speváčka Nicole Scherzinger si užívala more a...
Speváčka Nicole Scherzinger si užívala more a oddych na Havaji. Autor: Profimedia

Americkú speváčku, ktorá sa okrem pôsobenia vo formácii Pussycat Dolls zviditeľnila aj ako porotkyňa v hudobných šou X-Factor, načapali paparazzovia na Havaji. Práve tam sa rozhodla pokračovať vo svojej nedávnej dovolenke.

Scherzingerovej krivky obdivujú muži aj ženy už mnoho rokov a zdá sa, že ani tentoraz nehrozí, že by jej fanúšikovia ubudli. Brunetka s olivovou pleťou vyzerala v dvojdielnych modrých bikinách so vzorom od Melissy Odabash skvelo.

Hoci ju objektívy zachytili v skupinke priateľov, chýbal v nej Scherzingerovej priateľ – bulharský tenista Grigor Dimitrov. S ním ho naposledy videli v júli tohto roka na spoločnej dovolenke na jachte neďaleko francúzskeho pobrežia.

Speváčka, tanečnica a porotkyňa tvorila dlhé roky pár s jazdcom F1 Lewisom Hamiltonom. Ich vzťah bol však poriadne turbulentný. Niekoľkokrát sa rozišli a potom znovu dali dokopy. Pošuškáva sa však, že podobné to má aj so športovcom, ktorý je od nej mladší o dvanásť rokov. Dôvodom má byť vzťah na diaľku a nabité pracovné rozvrhy oboch milencov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #sexi #Nicole Scherzinger #Sama #Havaj
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...