Affleckova kráska z Playboya je ale odvážna! Takto si vyšla na ulicu

27.10.2018 00:00

Chce mu ukázať, o čo prišiel? Mladučká modelka, ktorú médiá spájali s Benom Affleckom, Shauna Sexton, si vyšla na ulicu "naľahko".

V lete jej meno obletelo americké médiá, keď ju paparazzi zachytili na niekoľkých fotografiách s Benom Affleckom. Mladá, len 23-ročná modelka Shauna Sexton, si užila svojich 5 minút slávy. Aktuálne sa objavila na záberoch fotografov opäť.

Modelka Shauna Sexton si vyšla večer do baru v...
Modelka Shauna Sexton si vyšla večer do baru v Los Angeles. Autor: Profimedia

Modelka, ktorá pózovala aj na stránkach magazínu Playboy, si vyšla na večernú akciu do jedného z barov v Los Angeles. Na túto príležitosť zvolila extra sexi minišaty, ktoré odhalili poriadny kus jej zvodného tela.

K minišatám čiernej farby, ktoré mali po bokoch namiesto látky len šnúrky, zvolila semišové čižmy na podpätku, ktoré jej siahali až k stehnám. Takto oblečená si vykračovala po ulici v Los Angeles.

Krátky románik so slávnym hercom a režisérom sa podľa zdroja, ktorý cituje Daily Mail, skončil skôr, než sa vlastne začal: „Ben vedel, že nič ako vzťah z toho nebude a tak to ukončil skôr, než sa to vôbec začalo,“ píše Daily Mail. Herec sa s modelkou nechal vidieť len pár dní predtým, než skončil na protialkoholickom liečení, kam ho zaviezla jeho ex, Jennifer Garner.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ben Affleck #Shauna Sexton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Neznepríjemňujte si zbytočne deň, myslite pozitívne.
Zlosťou nič nevyriešite, iba ak pokazíte, aj to čo je...