Nicki Minaj v ružovom korzete publikum v Bilbao poriadne rozpálila!

05.11.2018 16:00

Raperka si z udeľovania MTV Europe Music Awards odniesla dve ceny.

O tom, že speváčka Nicki Minaj sa vie na pódiu poriadne odviazať niet pochýb. Predviedla to aj počas udeľovania MTV Europe Music Awards (EMA), ktorá sa v nedeľu večer konalo v španielskom meste Bilbao.

Nicki Minaj počas vystúpenia na MTV Europe...
Nicki Minaj počas vystúpenia na MTV Europe Music Awards 2018. Autor: SITA/AP, Stuart C. Wilson

Bola to práve slávna raperka, ktorej sa podarilo mladé publikum dostať do varu. Počas jej vystúpenia odznela aj skladba Good Form, počas ktorej sa dočkala hlasnej podpory z hladiska. Svoje vystúpenie okorenila aj sexi tanečným číslom, kedy sa po jej boku predviedli aj úchvatné tanečnice a tanečníci. Bola to však práve slávna raperka, ktorá medzi nimi vynikala – podpísal sa pod to jej ružový korzet, aj vyzývavé pózy, počas ktorých jej ako rekvizita na pódiu poslúžila mäkká ružová pohovka.

Nicki Minaj počas vystúpenia na MTV Europe...
Nicki Minaj počas vystúpenia na MTV Europe Music Awards 2018. Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

35-ročná raperka si z Bilbao odniesla aj dve ceny – bodovala v kategóriách „najlepší hip-hopový interpret alebo interpretka“ a „najlepší look“. O čosi úspešnejšia bola počas večera mladučká speváčka kubánskeho pôvodu Camila Cabello – tá v Španielsku ovládla hlavné kategórie – najlepšia pieseň, najlepšia umelkyňa aj najlepšie video. Za najlepšieho nováčika bola zvolená 26-ročná americká raperka Cardi B. Trofej za najlepšie živé vystúpenie získal 20-ročný kanadský spevák Shawn Mendes.

Camila
		Cabello počas udeľovania MTV
		Europe...
Speváčka
		Anne-Marie počas udeľovania MTV
		Europe...
+12Speváčka  Dua Lipa
		počas udeľovania MTV
		Europe...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nicki Minaj #MTV Europe Music Awards 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku