Osí driek a potom smerom dolu! Zadoček slávnej sexbomby je ako zo sna

V jej prípade sa už ani nedajú porátať provokatívne zábery, o ktoré sa modelka Emily Ratajkowski delí na sociálnych sieťach. Ale stále dokáže pútať nimi pozornosť.

09.11.2018 00:00
debata (4)
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NBD but all new stuff is hitting the site next week. Stay tuned. @inamorataswim

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Krásnej tmavovláske, ktorá sa v poslednom období pokúša presadiť tiež ako herečke, sa to znovu podarilopred pár dňami. Ratajkowski totiž zverejnila záber v bikinách odzadu a okamžite vyvolala ošiaľ pod fotografiou zo strany svojich fanúšikov.

Dvadsaťsedemročná rodáčka z Londýna hrdo vystavuje svoje telo a myslí si, že aj to je spôsob, ako ženy prijímať svoju sexualitu a zároveň sa necítiť byť len objektom. Dokonca svoj instagramový profil nazvala „sexy feministický magazín“.

„Verím, že s mojím modelingom a vecami, ktoré robím, môžem prekročiť tú hranicu a ukázať mladým ženám, ktoré sa vyvíjajú a objavujú svoju sexualitu, že sa za to nemusia hanbiť. Je to niečo, čo môžu prijať a cítiť sa aj vďaka tomu silnejšie,“ citoval Ratajkowski portál AOL.com.

Na Instagrame brunetku sleduje vyše 20 miliónov užívateľov a tak modelka môže túto platformu využiť aj biznisovým spôsobom. Robí tak napríklad v rámci propagovania vlastnej kolekcie plaviek Inamorata.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Laundry day

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Instagram #zadoček #Emily Ratajkowski #brucho #zvodnosť #driek

+ Na plastickú operáciu nemáte dôvod, uprednostnite radu psychológa.
Vášnivá náruč osoby, ktorá vám padla...

+ Výborná nálada a optimizmus prospieva vášmu zdraviu viac ako si myslíte.
Pochopte, že dovolenku vám...