Osí driek a potom smerom dolu! Zadoček slávnej sexbomby je ako zo sna

09.11.2018 00:00

V jej prípade sa už ani nedajú porátať provokatívne zábery, o ktoré sa modelka Emily Ratajkowski delí na sociálnych sieťach. Ale stále dokáže pútať nimi pozornosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

NBD but all new stuff is hitting the site next week. Stay tuned. @inamorataswim

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Krásnej tmavovláske, ktorá sa v poslednom období pokúša presadiť tiež ako herečke, sa to znovu podarilopred pár dňami. Ratajkowski totiž zverejnila záber v bikinách odzadu a okamžite vyvolala ošiaľ pod fotografiou zo strany svojich fanúšikov.

Dvadsaťsedemročná rodáčka z Londýna hrdo vystavuje svoje telo a myslí si, že aj to je spôsob, ako ženy prijímať svoju sexualitu a zároveň sa necítiť byť len objektom. Dokonca svoj instagramový profil nazvala „sexy feministický magazín“.

„Verím, že s mojím modelingom a vecami, ktoré robím, môžem prekročiť tú hranicu a ukázať mladým ženám, ktoré sa vyvíjajú a objavujú svoju sexualitu, že sa za to nemusia hanbiť. Je to niečo, čo môžu prijať a cítiť sa aj vďaka tomu silnejšie,“ citoval Ratajkowski portál AOL.com.

Na Instagrame brunetku sleduje vyše 20 miliónov užívateľov a tak modelka môže túto platformu využiť aj biznisovým spôsobom. Robí tak napríklad v rámci propagovania vlastnej kolekcie plaviek Inamorata.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Laundry day

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Instagram #zadoček #Emily Ratajkowski #brucho #zvodnosť #driek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj svoje vonkajšie problémy riešte najskôr z vnútra, môžu tam prameniť.
Nehľadajte neustále dôvody ako sa...

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...