DiCapriova bývalka znovu v bikinách! Sexy, ale od glamouru ďaleko

19.11.2018 00:00

Preslávila ju spolupráca so slávnym výrobcom bielizne aj vzťah s Leonardom DiCapriom. Modelka a herečka Kelly Rohrbach je stále magnetom pre paparazzov.

Modelka Kelly Rohrbach surfovala na Havaji.
Modelka Kelly Rohrbach surfovala na Havaji. Autor: Profimedia

Blondínka, ktorej sexy krivky obdivoval pred pár rokmi v reklamách nejeden čitateľ či divák, sa objavila pred pár dňami na pláži na Havaji. A vôbec jej neprekážalo, že pri sledovaní paparazzmi neponúka objektívom svoju glamour podobu.

Dvadsaťosemročná kráska, ktorá si zahrala napríklad vo filme Baywatch, miluje surfovanie a presne tejto činnosti sa venovala aj na havajskej pláži. Objektívy ju zachytili v dvojdielnych bikinách so zvieracím vzorom, ako kráča so surfovacou doskou k sprchám.

Modelka Kelly Rohrbach na zábere z februára 2015.
Modelka Kelly Rohrbach na zábere z februára 2015. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Podľa záberov je zjavné, že niekdajšia hviezda Sports Illustrated Swimsuit Issue, si skrátila svoje vlasy a rozhodla sa pre ležérnejší a praktickejší imidž.

Už čoskoro by mal do kín prísť nový film od Woodyho Allena, v ktorom dostala menšiu úlohu. Pre obvinenia Allena zo sexuálneho obťažovania, ktoré voči nemu už dávnejšie vyriekli jeho dve dospelé deti, sa však post-produkčné práce na filme spomalili a distribučná spoločnosť čakala na vhodný termín.

#pláž #bikini #Havaj #Kelly Rohrbach #surf
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...

+ Dnes nemáte svoj deň, avšak nemajte obavy, zajtra bude oveľa lepšie.
Berte na vedomie, že dnes máte ešte...