Šinkorová zvádzala rozparkom a dekolt známej herečky... na prasknutie!

26.11.2018 09:00

Ďalší večer tanečnej súťaže StarDance prilákal k obrazovkám opäť množstvo divákov. Ale nielen pri televíznych obrazovkách.

Herečka Daniela Šinkorová na súťažnom večere...
Herečka Daniela Šinkorová na súťažnom večere StarDance. Autor: Profimedia

Priamo na mieste nechýbali ani mnohé známe celebrity, medzi nimi tiež vyradená tanečnica a súťažiaca – slovenská herečka Daniela Šinkorová.

Hoci bez parketu sa už musí zaobísť, aspoň bez toho súťažného, pozornosti českých reportérov a fotografov neujde. A určite ani nechce. Asi aj preto si na slávnostný večer obliekla večernú róbu s poriadne vysokým rozparkom. Ak by si ho náhodou niekto nestihol všimnúť, čiernovlasá sympatická Slovenka ho ukázala na počkanie.

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová.
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

V prípade herečky Miluši Bittnerovej sa zase nedá pochybovať o tom, že by niekto prehliadol jej dekolt. Konieckoncov, príroda jej v tomto smere nadelila požehnane.

Na súťažnom večere StarDance tiež nenechala nič na náhodu a vyrazila medzi celebrity a hostí v šatách s výrazným vzorom a tiež slušným výstrihom. Ktohovie, či páni, ktorí sedeli neďaleko nej, mali šancu sledovať aj to, čo sa deje na tanečnom parkete. Máme vlastný tip… možno aj nie!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#StarDance #Miluše Bittnerová #Daniela Šinkorová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebojte sa rozhýbať, svoje rozhodnutie za žiadnych okolností nemeňte.
Otvoria sa vám...

+ Mali by ste dôverovať svojmu inštinktu, dokáže vám veľa naznačiť.
Objavia sa drobné problémy okolo...