Fit dovolenka DJ Guettu pokračuje. Teraz ukazuje formu jeho sexi polovička!

Zdá sa, že slnka a príjemného oddychu v Miami sa nevedia nabažiť. Dídžej David Guetta a jeho partnerka Jessica Ledon si ich užívajú už viac ako týždeň.

28.11.2018 00:00
debata
Modelka Jessica Ledon a jej partner - dídžej... Foto: Profimedia
Jessica Ledon a jej partner - dídžej David Guetta Modelka Jessica Ledon a jej partner - dídžej David Guetta (otočený chrbtom) na pláži v Miami.

Dvojicu opäť zachytili na pláži paparazzovia, pre ktorých je francúzsky celebritný párik dobrým bulvárnym sústom. Päťdesiatnik Guetta a jeho milenka mladšia o viac ako o polovicu sú skrátka príjemnými objektmi na pohľad.

Samotný francúzsky dídžej a producent prekvapil už pred pár dňami, keď na pláži ukázal svoju svalnatú postavu a skvelú formu. Objavili sa dohady, že práve pre mladšiu partnerku podstúpil autor mnohých svetových tanečných hitov poriadnu vizuálnu premenu. Vrhol sa na cvičenie aj zdravý jedálniček.

Zahanbiť sa však nenechá ani 24-ročná Jessica Ledon, modelka, ktorej krivky videli čitatelia módnych magazínov, ale aj lifestylových titulov pre mužov.

Na posledných záberoch, ktoré vznikli v Miami, sa modelka objavila v dvojdielnych vínových bikinách a ukázala svetu naozaj skvelú figúru. Pevné bruško, dobre tvarované stehná či pevné poprsie. Skrátka je fit.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Telo #forma #Miami #David Guetta #sexy #Jessica Ledon

+ Vyhýbajte sa ľudom čo šíria zlú energiu, bude to mať na vás zlý vplyv.
Vzdelávanie a zdokonaľovanie zručností...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...