Našiel novú lásku? Herec Luke Evans s urasteným svalovcom v Mexiku!

10.12.2018 15:00

Je jeden z mála hercov, ktorí sa nikdy netajili homosexuálnou orientáciou. O súkromí herca Luka Evansa sa však toho veľa nevie.

Herec Luke Evans (vľavo) v spoločnosti...
Herec Luke Evans (vľavo) v spoločnosti neznámeho muža na pláži v Mexiku.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Svoje partnerstvá nekomentuje a len z času na čas sa objaví (zvyčajne v bulvári) nejaký dohad o tom, kto by mohol byť jeho aktuálnym partnerom.

V minulosti sa podobné špekulácie spájali napríklad so španielskym modelom Jonom Kortajarenom, po uplynulom víkende to určite budú reči o príťažlivom svalovcovi.

Evansa totiž načapali paparazzovia na pláži v mexickom Tulume a nemohli si nevšimnúť tiež prítomnosť urasteného svalnatého muža, ktorý sa od Evansa takmer nepohol.

Hoci na pláži sa dvojica tvárila skôr kamarátsky a so smiechom žartovala a živo gestikulovala, na záberoch z mora je vidieť, že sa vo vode chytili za ruky.

Herec Luke Evans na zábere z premiéry Range...
Herec Luke Evans na zábere z premiéry Range Rover Evoque v Londýne. Autor: Dave Benett/Getty Images for Jaguar Land Rover

Totožnosť muža nie je známa. Evans však na seba strhol pozornosť od prvého dňa v mexickom rezorte. Kým počas prvého dňa zavítal na pláž v šortkových plavkách s pestrým vzorom, o deň neskôr ho objektívy zachytili v slipových plavkách s nápisom Icon.

Niekdajší predstaviteľ hrdinu z filmu Vojna bohov predvádzal svoje svalnaté telo. Nedalo sa však tiež nevšimnúť, že Evans je von z top-formy a nalepilo sa na neho kilo či dve navyše.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svaly #pláž #partner #paparazzi #Luke Evans #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nehanbite sa za svoje problémy, potrebujete pomoc, tak ju vyhľadajte.
Lakomosť vám zaručí len to, že...

+ Venujte sa dnes po práci hlavne sebe, potrebujete to.
Investície do dlhopisov konenčne prinesú želaný...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk