Nahý pozdrav priamo zo sauny! Odosielateľ? Kyprá Ashley Graham

17.12.2018 00:00

Najslávnejšia plus size modelka, 31-ročná Ashley Graham, si zaletela do Thajska.

Tesne pred finálovým večerom Miss Universe, počas ktorého sa predviedla ako spolumoderátorka, si dopriala oddych v saune. Ale nezabudla pozdraviť ani svojich fanúšikov, ktorých má na Instagrame 7,9 milióna. Pred samotným finále Graham povedala, že sa veľmi teší, ako vyspovedá v zákulisí všetkých 94 súťažiach dievčat, ktoré o korunku Miss Universe súperili v Bangkoku. Ako spolumoderátorka súťaže krásy sa predviedla Ashley Graham už aj v roku 2017 počas finále v Las Vegas.

Ashley Graham pozdravila fanúšikov zo sauny.
Ashley Graham pozdravila fanúšikov zo sauny. Autor: Ashley Graham/Instagram

Kyprá brunetka si zapózovala bez šiat a bez mejkapu pred obrovským zrkadlom a práve o tento záber sa podelila so svetom. Rozpustené vlasy si nechala padať na plecia a bujné prsia si prekryla rukou. Sexi zábery nie sú pre slávnu Ashley ničím výnimočným, svojím telom provokuje na sociálnych sieťach často – v bikinách ale aj bez nich.

Ashley Graham je najžiarivejšou "plus size“ modelkou na svete. Pre modeling ju jeden z agentov objavil už ako 12-ročnú doma, v meste Lincoln v štáte Nebraska, keď sa prechádzala po obdchodoch. Hoci už vtedy nezapadala do klasického modelkovského vzorca, agent vytušil, aký potenciál sa skrýva v krásnej tmavovláske.

Od roku 2009 žije spokojne po boku Justina Ervina. Pred oltár sa postavili už rok po ich zoznámení, v roku 2010 a žijú spolu v manželstve bez škandálov dodnes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miss Universe #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...