Fíha, Pippa Middleton v bikinách! Čo hovoríte na jej telo 3 mesiace po pôrode?

03.01.2019 12:00

Už je to tu! Fotografom sa na karibskom ostrove predsa len podarilo zachytiť čerstvú mamu v bikinách!

Pippa Matthews Middleton dovolenkuje spolu s rodinou na čarovnom Ostrove svätého Bartolomeja. Doposiaľ sa však paparazzi fotografom nepodarilo čerstvú mamu zachytiť v plavkách – a to prinášali fotografie mladšej sestry vojvodkyne Kate každý deň.

Pippa Middleton dovolenkuje na karibskom ostrove.
Pippa Middleton dovolenkuje na karibskom ostrove. Autor: Profimedia

Po niekoľkých dňoch sa im to však podarilo a fotky 35-ročnej mamy 11-týždňového syna Arthura sú na svete! Vyšportované telo sympatickej hnedovlásky pôrodom viditeľne neutrpelo. Pippa si bez obáv necelé tri mesiace po pôrode môže obliecť sexi bikiny a pred fotografmi predvádzať ploché bruško.

Za super formou bezpochyby stojí jej záľuba v športovaní – po pôrode sa po uliciach Londýna opäť preháňa na bicykli. A o svojom športovaní počas tehotenstva písala pravidelné stĺpčeky v jednom z britských magazínov – spočiatku hrala tenis, neskôr presedlala na pokojnejšiu aktivitu a pravidelne plávala v bazéne.

Na spomínanom ostrove jej robí spoločnosť nielen jej manžel, James Matthews (43), ale aj jej mladší brat James Middleton (30). Všetci si spoločne užívajú luxus hotela Eden Rock, ktorý patrí práve rodine jej manžela.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Pippa Matthews Middleton #Karibik #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Niektoré jedlá vášmu telu robia dobre, iné zasa nie, nerozrušujte sa.
Všetko si môžete ešte premyslieť a...

+ Zabudli ste, ako ťažko vám bolo z mastných jedál, neopakujte chyby.
Nemeňte rozhodnutia príliš rýchlo,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk