Ťahá jej na päťdesiat, ale v bikinách... fíha, televízna kuchárka ohúri!

08.01.2019 00:00

Mať figúru vo forme nie je v zábavnom priemysle až také prekvapujúce. Ba čo viac, väčšinou je to povinnosť. Aj tak však niektoré dámy dokážu stále prekvapiť.

Moderátorka a producenta televíznej šou Padma...
Moderátorka a producenta televíznej šou Padma Lakshmi predviedla svoje sexy krivky v Miami. Autor: Profimedia

Je to aj prípad moderátorky a televíznej osobnosti Padmy Lakshmiovej – indickej rodáčky, ktorú svet pozná vďaka relácii Top Chef, či manželstu so spisovateľom Salmanom Rushdiem. A tiež vďaka jej pôvabom.

Práve tie Lakshmi odhalila počas uplynulého víkendu, keď sa objavila na pláži v Miami a predviedla sa v dvojdielnych jasnožltých bikinách. Pohľad na ňu nepochybne zaujal nejedného návštevníka pláže.

Zaujatí budete možno ešte o kúsok viac, keď vám prezradíme, že tmavovláska s olivovou pleťou má 48 rokov a tento sa posunie o ďalší kúsok k okrúhlej päťdesiatke. To by naozaj hádal málokto.

Lakshmi sa pritom len nedávno priznala, že koncom minulého roka pribrala pár kilogramov pri nakrúcaní už šestnástej sezóny kuchárskej šou Top Chef. „Ale myslím si, že ak budem pravidelne spávať, denne chodiť do posilňovne, piť veľa vody a jesť menej mäsa či sladkého, budem v pohode. Akurát už mi dnes trvá dvakrát toľko zhodiť kilogramy, ako ich pribrať,“ skonštatovala.

Zdá sa, že sa tými kilami popasovala celkom dobre…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vek #bikiny #Miami #Padma Lakshmi #krásky v bikinách
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Sami viete čo je pre vás najlepšie, riaďte sa podľa toho.
Ak vám dnes niečo nejde, nechajte si to radšej...