Mama troch detí? Po štyridsiatke? Thorova manželka provokuje v bikinách

25.01.2019 13:20

O tom, že herečka Elsa Pataky (42) na červených kobercoch žiari po boku manžela Chrisa Hemswortha (35), niet pochýb! Ešte viac očarí v bikinách, pozrite sa.

Elsa Pataky spolu s manželom Chrisom Hemsworthom a ich troma deťmi dovolenkuje v slnečnom Thajsku. 42-ročná španielska rodáčka sa zábermi z exotiky pochválila na Instagrame. Ako inak, v tropickej záhrade nezabudla predviesť svoje sexi telo.

View this post on Instagram

Family time in Thailand! #visitingpapa #littlehollidays @discoversoneva #sonevakiri @cristianprieto.filmmaker

A post shared by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on

Rodinka filmového Thora si za svoju dovolenkovú destináciu zvolila thajský ostrov Koh Kut, na ktorom trávia dovolenku v dome s bazénom, ako herečka ukázala na svojom Instagrame. Na niekoľkých fotografiách blond kráska pózuje v červených bikinách posiatych bielymi bodkami, ktoré jej štíhlej postavičke naozaj lichotia.

Elsa Pataky a Chris Hemsworth počas premiéry...
Elsa Pataky a Chris Hemsworth počas premiéry filmu Thor: Ragnarok v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Slávny párik sa zosobášil v roku 2010 a spokojne žije v Austrálii v oblasti Byron Bay neďaleko Sydney. Práve v rodisku Hemswortha sa rozhodli vychovávať svoje tri ratolesti – dcéru Indiu Rose (6) a dvojičky Tristana a Sashu (4). S deťmi manželom pomáhajú aj rodičia Chrisa Hemswortha, Leonie a Craig, ktorí bývajú neďaleko ich veľkolepého sídla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Chris Hemsworth #Thajsko #Elsa Pataky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku