Kilá sexepílu z Británie! Iskra Lawrence v bikinách šliape na päty Grahamovej

30.01.2019 00:00

Zvyčajne to bola Ashley Graham, ktorej bujné tvary naháňali paparazzovia po plážach celého sveta. Už pár mesiacov má však veľkú konkurenciu.

Modelka Iskra Lawrence sa predviedla na pláži v...
Modelka Iskra Lawrence sa predviedla na pláži v Miami. Autor: Profimedia

Reč je o modelke Iskre Lawrenceovej, ktorá nie je neznáma ani čitateľom našej sekcie na stránke Pravdy. Kyprá kráska sa iba pred pár dňami objavila na pláži v Miami a reportéri pri tom, samozrejme, nechýbali.

Dvadsaťosemročná rodáčka z Veľkej Británie sa za posledné mesiace prepracovala na žiadanú pozíciu vo svete modelingu krások s kyprejšími tvarmi. Aj jej niekoľkohodinový pobyt na pláži sa nezaobišiel bez toho, aby sa okolo nej nemihali objektívy.

Lawrence sa predviedla v dvojdielnych belasých plavkách, ktoré odhalili jej ženské proporcie. Narozdiel od svojej slávnejšej kolegyne Grahamovej sa môže Britka pýšiť aj pevnou kožou na stehnách či pozadí. Vraj si ich udržiava cvičením a voľbou v strave.

Schudnúť na klasickú modelkovskú veľkosť by údajne vôbec netúžila. „So svojím telom som spokojná. Naučila som sa ho mať rada, to je najdôležitejšie,“ uviedla blondínka pred časom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Telo #modelka #paparazzovia #Miami #Iskra Lawrence
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie každý deň musí byť ten váš, to však neznamená, že zajtra nebude lepšie.
Urobili ste chybu, avšak nie...

+ Ani športom nenapravíte to, čo ste si doteraz pokazili.
Niektoré veci už nezmeníte, myslite nato, nemusí...