Hviezda Domčeku z kariet s rozparkom až do nebies... ona má fakt 52?

30.01.2019 12:00

Herečka Robin Wright už mnohokrát potvrdila, že napriek pribúdajúcim rokom je to stále nesmierne príťažlivá dáma. Na nedeľňajších cenách SAG Awards neurobila výnimku a zvádzala v poriadne sexy kreácii.

Herečka Robin Wright na vyhlásení cien SAG Awards.
Herečka Robin Wright na vyhlásení cien SAG Awards. Autor: Reuters, MONICA ALMEIDA

Hrdinka populárneho seriálu Domček z kariet, v ktorom sa objavila ako hlavná postava po nútenom odchode Kevina Spaceyho, prišla na ceny hereckej asociácie prezentovať práve spomenutý seriálový projekt. Sošku si síce domov neodnášala, ale množstvo obdivných komentárov nepochybne áno.

Wright, ktorá je matkou dvoch dospelých detí a v apríli oslávi 23. narodeniny, vyzerala v kreácii Oscar de la Renta supersexi. Prekvapila odvážnym rozparkom, ktorý odhaľoval jej príťažlivé nohy, veľa toho neskryl ani dekolt. Bol poriadne hlboký.

Speváčka a herečka
		Lady Gaga prišla v
		kreácii...
Herečka Yara Shahidi v
		šatách Fendi Haute
		Couture.
+28Herečka Margot Robbie
		uchvátila v kreácii
		Chanel.

Hoci pri niektorých dámach podobné kreácie od istého veku začínajú pôsobiť smiešne či až ľútostivo, prípad Wrightovej to zatiaľ nie je. Dôvodom je zjavne aj jej špičková forma, ktorú si udržiava pravidelným športom a surfovaním.

Prekvapivé však bolo, že na nedeľňajšom gala po jej boku chýbal jej manžel Clement Giraudet. Správy o ich sobáši poriadne prekvapili v auguste minulého roka, keďže Wright si tento vzťah držala poriadne pri tele a chránila ho pred očami verejnosti. V minulosti bol jej partnerom napríklad herec Sean Penn (s ním má aj obe deti) či kolega Ben Foster. Vydatá bola aj za Danea Witherspoona.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #Telo #Robin Wright #SAG Awards #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Podstúpite všetky vyšetrenia, až potom môžete robiť rozhodnutia.
Hádkami v práci si len sami škodíte,...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...