Nová hviezda z Izraela! V Miami ukázala špičkové krivky, zatieni krajanky?

13.02.2019 00:00

Izrael priniesol svetu Wonder Woman aj jednu z najznámejších priateliek Leonarda DiCapria - áno, reč je o slávnych rodáčkach z krajiny, ktoré si podmanili svet. Podarí sa to aj tejto novej kráske?

Izraelská modelka a internetová celebrita Neta...
Izraelská modelka a internetová celebrita Neta Alchimister. Autor: Profimedia

Reč je o Nete Alchimisterovej, 24-ročnej kráske, ktorá si v životopise okrem modelingu píše aj profesiu dizajnérky plaviek či influencerky.

Áno, práve táto pomerne drobná hnedovláska (meria len 163 centimetrov, čo v klasickej modelingovej brandži nestačí), je treťou najsledovanejšou ženou Izraela na sociálnych sieťach. Asi nikoho neprekvapí, že nad ňou stoja už spomenuté – herečka Gal Gadot, predstaviteľka Wonder Woman a Bar Refaeli, topmodelka a úspešná podnikateľka, ktorá kedysi randila s DiCapriom.

Herečka Gal Gadot (vľavo) a modelka Bar Refaeli.
Herečka Gal Gadot (vľavo) a modelka Bar Refaeli. Autor: SITA/AP

Samozrejme, jedna vec je byť celebritou v Izraeli, druhá preraziť aj vo svete a najmä za veľkou mlákou. Dôkazom, že obdarená Neta je na dobrej ceste, je nepochybne záujem paparazzov, ktorí na ňu narazili v Miami.

Modelka si užívala slnečné počasie pri bazéne hotelového komplexu. Reportérom sa podarilo zachytiť ju v dvojdielnych zelených bikinách, ktoré dokonalo zdôraznili jej ženské krivky. Pohľad je to skutočne príťažlivý. Čo myslíte, podarí sa sexy Nete dotiahnuť sa na popularitu svojich krajaniek?

POZRITE SI VIDEO

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Izrael #Instagram #modelka #Bar Refaeli #Gal Gadot #Neta Alchimister
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...

+ Prejdite sa dnes po lese a naberiete novú energiu na ďalšie dni.
Môžete nakupovať aj výhodnejšie, tak...