Super telo pokryté kvapkami vody! Irina Shayk zvádza v Miami, ale nie Coopera

10.03.2019 00:00

Vzťah ruskej modelky Iriny Shayk a herca a režiséra Bradleyho Coopera dostáva v poslednom čase "zabrať".

Po oscarovom večeri, kedy Cooper spolu s kolegyňou z filmu Zrodila sa hviezda, Lady Gaga, na pódiu predviedol veľmi emocionálne vystúpenie so skladbou Shallow, sa začala hotová internetová búrka. Hollywood sa veľmi jasne pýtal: „Je možné, že tí dvaja spolu nič nemajú?“

O romanci medzi Cooperom a speváčkou Lady Gaga sa šepkalo už dlhšie, no práve čerstvá držiteľka Oscara bola s vyjadreniami stručná. Na svojom Instagrame napísala na margo Oscarov len stručné: "Nič nemohlo byť viac úchvatnejšie ako zdieľanie tohto momentu na Oscaroch so skutočným priateľom a geniálnym umelcom,“ napísala k zverejnenej fotografia sama Oscarom ovenčená interpretka.

Supermodelka Irina Shayk v Miami.
Supermodelka Irina Shayk v Miami. Autor: Profimedia

Celá aféra sa dotýka aj Cooperovej partnerky, krásnej Iriny Shaykovej, ktorá mala oscarové vystúpenie jej partnera ako na dlani – sedela priamo v hľadisku. Od hollywoodskeho chaosu si tak 33-ročná modelka odskočila oddýchnuť do slnečného Miami. Pekná mama dcéry Ley, ktorej otcom je 44-ročný Cooper, si vychutnávala slnko a vodu na piesočnatej pláži. A paparazzi boli pri tom!

Jej modelkovské krivky zahaľovali len čierne úsporné bikiny, objektívy ju zachytili v momente, ako posiata kvapkami vody vychádza z mora, pričom si pridržiava podprsenku. Na tvári jej pohráva úsmev a oči si zakrýva tmavými slnečnými okuliarmi. Svojím hriešne dokonalým telom zvádzala okolie, ale nie Bradleyho Cooppera.

Toho totiž na záberoch nevidieť, je tak otázne, či na Floride dovolenkuje spolu s ňou, alebo si Irina musí v Miami vystačiť bez neho.

Herec Bradley Cooper a jeho partnerka Irina...
Herec Bradley Cooper a jeho partnerka Irina Shayk v kreácii Burberry. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Bradley Cooper a ruská modelka Irina Shayk tvoria pár od roku 2015 a sú rodičmi dcéry Ley, spoločne žijú v Los Angeles.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Lady Gaga #irina Shayk #Bradley Cooper
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepoľavujte zo svojich nárokov, bude to pre vás len krok späť.
Pri cieli sa nikdy nevzdávajte, môžete...

+ Neznepríjemňujte si zbytočne deň, myslite pozitívne.
Zlosťou nič nevyriešite, iba ak pokazíte, aj to čo je...