Fíha! Aniston v koži a latexe pózuje v Malibu, vyzerá ako úplná sexbomba

01.04.2019 00:00

Nie je to tak dávno, čo herečka Jennifer Aniston oslávila okrúhle päťdesiate narodeniny. O tom, že tento vek v jej prípade znie ako utópia, svedčia aj nové zábery paparazzov.

Herečka Jennifer Aniston počas fotenia v Malibu...
Herečka Jennifer Aniston počas fotenia v Malibu predviedla príťažlivú postavu. Autor: Profimedia

Hviezda seriálu Priatelia sa objavila na pláži Malibu spoločne s celým tímom z magazínu, aby nafotila sériu nových záberov. Síce nie je jasné, v ktorom časopise sa fotografie objavia, ale isté je určite, že Aniston bude na nich nebezpečne sexy. Konieckoncov, to sa jej podarilo aj počas uplynulého víkendu.

Paparazzovia hollywoodsku herečku pristihli pri fotení v kožených šortkách, podprsenke a čiernom plášti s lakovanou, akoby latexovou úpravou. Nechýbali povestné kadere vlasov a úsmev, ktorým počastovala dokonca aj reportérov, keď si uvedomila ich prítomnosť.

Trio
		herečiek (zľava): Lisa Kudrow,
		Courteney...
David
		Schwimmer a Jennifer Aniston a
		ich...
+31Herci Matthew Perry a
		Jennifer Aniston
		na...

Jennifer Aniston sa roky radí medzi príťažlivé a neuveriteľne udržiavané dámy. Pre mnohé ženy je ideálnym vzorom a inšpiruje svojím sexepílom aj vystupovaním.

Exmanželka Brada Pitta a Justina Therouxa je momentálne single – nie je známe, že by mala nového partnera. Nikdy nemala deti a už dávnejšie priznala, že je pripravená aj na to, že nebude žiadne vychovávať. Napriek tomu však upozornila, že to nevníma ako tragédiu a že by bola rada, keby ju vo svojich článkoch „neľutovali“ médiá, ktoré tak šíria predstavu, že každá žena naplní svoj život, len ak sa stane matkou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Jennifer Aniston #fotenie #Malibu #pôvab #sexy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...