DJ Guetta venoval milenke na pláži intímne dotyky. Prizerala sa sexy kamoška!

Ich nežnosti na pláži sú obľúbeným sústom pre paparazzov už nejaký ten piatok. A dídžej David Guetta, ktorého od partnerky Jessicy Ledonovej delí vekový rozdiel 24 rokov, sa neostýchal ani tentoraz.

02.04.2019 00:00
debata
zväčšiť Dídžej David Guetta nevedel udržať ruky pri... Foto: Profimedia
David Guetta a Jessica Ledon Dídžej David Guetta nevedel udržať ruky pri tele v spoločnosti svojej partnerky Jessicy Ledonovej (vľavo). V Miami im robila spoločnosť aj ďalšia neznáma kráska.

Na pláži v Miami ho reportéri zachytili v spoločnosti sexy modelky Jessicy Ledonovej, ktorá po jeho boku nahradila dnes už exmanželku Kathy Guetta. Dvadsaťsedemročná Ledon pracovala ako modelka predovšetkým v prípade fotení bikín či bielizne a jej krivky sú rozhodne obdivu hodné.

Na pláži v Miami, kde sa francúzsky dídžej a jeho milovaná z času na čas objavia, aby si oddýchli od bežných povinností, sa k sebe dvojica chovala veľmi nežne. Možno až trošku provokatívne. Reportéri dokonca zachytili Guettu ako svojej partnerke položil dlaň na oblasť rozkroku, čo ju zjavne rozosmialo.

zväčšiť Dídžej David Guetta nevedel udržať ruky pri... Foto: Profimedia
Dídžej David Guetta nevedel udržať ruky pri tele v spoločnosti svojej partnerky Jessicy Ledonovej. V Miami im robila spoločnosť aj ďalšia neznáma kráska. Dídžej David Guetta nevedel udržať ruky pri tele v spoločnosti svojej partnerky Jessicy Ledonovej. V Miami im robila spoločnosť aj ďalšia neznáma kráska.

Nežnostiam milencov však tentoraz neasistovali len paparazzovia, ale aj neznáma kamarátka. Kráska tmavej pleti v smotanových bikinách potvrdila o pár minút neskôr, že ani ona sa nemusí po boku Ledonovej ostýchať. Cestou z pláže predviedla svoju ukážkovú figúru a kypré ženské proporcie.

Nedá sa iné len konštatovať, že päťdesiatjedenročný rodák z Paríža má rozhodne šťastie na pôvabnú dámsku spoločnosť.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #pláž #bikiny #milenka #dídžej #dotyk #David Guetta #ruka #paparazovia

+ Pravidelné lekárske kontroly sú kľúčom k dlhodobému zdraviu.
Nebojte sa ukázať čo vo vás je, práve to vás...

+ Namiesto pozerania televízie si radšej zacvičte, budete sa cítiť lepšie.
Prehodnotenie finančných cieľov vám...