Plavky zarezané do kyprého pozadia! Ktorá kráska ho takto vystavuje?

03.04.2019 00:00

Pred pár dňami sa v rámci pracovného fotenia predvádzala na skateboarde v Malibu, potom si pár dní nechala aj na súkromný oddych. Aj pri ňom však modelku Doutzen Kroesovú sledovali paparazzovia.

Holandská topmodelka Doutzen Kroes na pláži v...
Holandská topmodelka Doutzen Kroes na pláži v Miami predvádzala svoje tvarované pozadie. Sediac po boku ju sprevádzal aj partner Sunnery James. Autor: SITA/AP, Profimedia

Holandská kráska sa objavila s partnerom a skupinkou kamarátov na pláži v Miami a hoci mala celý čas na hlave šiltovku a na tvári slnečné okuliare, reportéri ju okamžite rozpoznali. Ktohovie, možno aj pre sexi krivky.

Mama dvoch detí, ktorých otcom je práve Kroesovej partner – dídžej Sunnery James, sa objavila v plavkách so zvieracím vzorom a išlo o poriadne zvodný kúsok. Látka sa jej zarezávala do tvarovaného pozadia a odhaľovala príťažlivé obliny.

Ani v tomto prípade sa dídžej James nevyhol nežným dotykom a pohladeniam svojej krásnej polovičky. Iba pár hodín pred nimi sa podarilo paparazzom zachytiť pri podobných nežnostiach a na rovnakej pláži aj francúzskeho dídžeja Davida Guettu (čítajte nižšie). Ten nevedel ruky odtrhnúť od svojej mladučkej milenky Jessicy Ledonovej.

Zdá sa, že Miami má na zamilované páriky blahodárne účinky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #sexi #zadoček #modelka #plavky #Doutzen Kroes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Za každých okolností si musíte urobiť čas na preventívnu prehliadku.
Peniaze nateraz neriešte, určite si...