Najslávnejšie pozadie sveta? Jeho majiteľka trpí neistotou, výplne nepotrebuje

16.04.2019 00:00

Pravdepodobne je ženou s najznámejším pozadím na svete, ale televízna celebrita Kim Kardashian priznáva, že svoje krivky nemá rada a otravuje, ak sa na ne ľudia pýtajú.

Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian...
Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian na akcii Metropolitného múzea v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Trojnásobná mama, ktorá sa teší na príchod štvrtého potomka vynoseného náhradnou matkou, sa v nedávnom rozhovore pod názvom 73 Questions pre magazín Vogue priznala, že neznáša, keď sa ľudia sústreďujú na jej zadok. „Už by s tým mohli prestať. Lezie mi to na nervy,“ komentovala Kardashian.

Hoci sú to práve kypré ženské tvary, ktoré jej v minulosti priniesli množstvo fanúšikov, pre magazín People dávnejšie priznala, že pre svoje pozadie denne plakávala. „Milujem krivky, ale nemám rada môj zadok. A stehná, tie sú obrovské. Nemyslite si, naozaj trpím veľkou neistotou pri svojom tele,“ citoval hviezdu časopis.

Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian...
Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian na akcii Metropolitného múzea v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V minulosti ju bavili najmä tvrdenia, že jej ženské tvary smerom od pása nadol sú umelo vylepšené. „Myslím si, že každý videl už môj holý zadok a v takom prípade musia vidieť, že žiadne výplne nepotrebujem,“ komentovala kedysi pre People Kim Kardashian.

Posledné roky sa intenzívne venuje cvičeniu a mnoho odborníkov si myslí, že napriek drobnej postave má skutočne závideniahodné proporcie a pevné telo. Aj v tomto prípade má však Kim svoju odpoveď týkajúcu sa pozadia. „Viem, že spoločne so stehnami bude to posledné, čo sa mi podarí zhodiť alebo nejako vytvarovať cvičením. Ale ja to nikdy nevzdám,“ zaznelo kedysi z úst Kardashianovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žena #Kim Kardashian #zadok #krivky #pozadie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku