Ďalšia kráska zbavená titulu Miss! Na pláži si užíva s mamou v sexy výstroji

18.04.2019 00:00

V stredu sme písali o britskej celebritke Danielle Lloydovej, ktorú zbavili titulu Miss Veľká Británia pre porušenie zmluvy a pózovanie pre Playboy. V histórii tejto súťaže však nebola jediná.

Hviezdička zo šou Love Islane Zara Holland na...
Hviezdička zo šou Love Islane Zara Holland na pláži na Barbadose, kde dovolenkovala s mamou. Autor: Profimedia

Aj dáma menom Zara Holland patrí do skupiny kontroverzných kráľovien krásy, keď sa v roku 2016 musela zrieknuť titulu najkrajšej ženy ostrovnej krajiny. Dôvodom bolo jej účinkovanie v reality-šou Love Island, kde mala pred kamerami sex s ďalším súťažiacim.

Hoci na obranu Hollandovej sa postavilo niekoľko jej celebritných kolegov a aj verejnosť sa rozdelila na dve skupiny, organizátori neustúpili. Blondínke s kyprými krivkami to mohlo byť jedno – pozornosť a záujem o ňu totiž stúpli.

Iba pred pár dňami sa rodáčka z Kingston upon Hull objavila na pláži exotického ostrova Barbados, ktorý patrí napríklad aj k obľúbeným destináciám futbalistu Wayna Rooneyho a jeho rodiny. Aj Zara si užila chvíle exotickej dovolenky rodinne.

Spoločnosť jej robila mama, s ktorou už aj podľa záberov fotografov majú skvelý vzťah. Paparazzov však nepochybne zaujala aj samotná ex-kráľovná krásy. V bikinách vystavila na pláži svoje bujné proporcie a razom prilákala pozornosť ďalších dovolenkárov.

VIDEO: Katarína Brychtová o Veľkej noci

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zara Holland #Telo #škandál #Miss #bikiny #Barbados
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokoj je to, čo vám už dlho chýba, pokúste sa ho opäť nájsť.
Na pracovisku určite nemajte posledné slovo,...

+ Oddych je zaručený liek na všetko, myslite na svoje zdravie.
Sami sa rozhodujete, preto nikoho neobviňujte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk