Táto zvodná blondínka má 51 rokov?! Plavčíčka z Baywatch oklamala vek

14.05.2019 00:00

Kedysi sa objavila v seriáli Baywatch ako jedna zo sexi plavčíčok. Jej krivky, ktoré tak trošku pripomínali predchodkyňu Pamelu Andersonovú, zamotali hlavu nejednému divákovi. Zdá sa však, akoby herečka Donna D'Errico ani nestarla.

Herečka Donna D'Errico pózovala na pláži v...
Herečka Donna D'Errico pózovala na pláži v Santa Monike mesiac po dovŕšení jej 51. narodenín. Autor: Profimedia

Rodáčka z Alabamy oslávila koncom marca svoje 51. narodeniny, ale o necelý mesiac neskôr, koncom apríla, ponúkla dôkaz, že vek je v jej prípade len číslo.

V dvojdielnych, pomerne úsporných bikinách, absolvovala blondínka fotenie na pláži aj so svojím partnerom. A mnohým jej forma aj vzhľad vyrazili dych. Niektorí dokonca tvrdia, že vyzerá lepšie ako v časoch svojho účinkovania v populárnom seriáli – teda v roku 1996.

Päťdesiatnička D'Errico, ktorá bola kedysi vydatá za hudobníka Nikkiho Sixxa z formácie Motley Crue, má figúru, ktorú by jej mohli závidieť aj dvadsiatničky. Samozrejme, nedá sa prehliadnuť, že formu poprsia podporila aj plastická operácia. Pri zvyšku figúry však už ide o tvrdý tréning a životosprávu.

So svojím priateľom, ktorým je milionár a filantrop DJ Friesse, pózovala Donna na pláži v Santa Monike, kde sa kedysi nakrúcala aj veľká časť Pobrežnej hliadky. Hoci od účinkovania v nej veľa vody pred televíznymi kamerami nenamútila, určite nemá dôvod na smútok.

VIDEO: Cítim sa sexy, hovorí o odvážnych záberoch na Instagrame Michaela Kocianová

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #forma #krivky #sexy #Baywatch #Donna D'Errico
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres zahoďte za hlavu a sústreďte sa sami na seba.
Nenechajte sa oklamať, kontrolujte si svoje...

+ Ak nebudete riskovať, nič nedosiahnete, premýšľajte o tom.
Prezistite si svoje možnosti a podľa nich sa...