
V stredu si rodáčka z Brazílie, ktorú si večne pletú s kolegyňou Alessandrou Ambrosio, vyrazila na mestskú pláž. S cieľom okúpať sa vo vlnách Stredozemného mora. Nevedno, či tiež bola dohodnutá s nejakým magazínom, alebo si naozaj chcela chvíľku užiť len ako súkromný návštevník mesta.
Nemohla však zostať prekvapená, keď ju potom na pláži do pár minút obkolesili fotografi a snažili sa zachytiť čo najlepšiu pózu dlhonohej krásky. Goulart sa predviedla v dvojdielnych plavkách z dielne značky Valentino a ukázala reportérom aj svoju vyšportovanú a štíhlu postavu.

Modelka práve so značkou Valentino spolupracuje už niekoľko mesiacov a nechýba na žiadnej dôležitej prezentácii odevného ateliéru. Počas utorňajšieho slávnostného ceremoniálu pri príležitosti štartu 72. ročníka MFF Cannes sa však modelka objavila na červenom koberci v kreácii Etro Couture.
Partnerom 34-ročnej krásky je nemecký futbalista Kevin Trapp, s ktorým sa v minulých rokoch v Cannes aj ukázala: Tentoraz je zatiaľ na Francúzskej riviére sama, pretože Trapp má pracovné povinnosti. Konieckoncov, aj Goulart. Cannes je totiž pre modelky miestom, kde prezentujú známe značky alebo prichádzajú ako ambasádorky firiem. Zatiaľ dorazili aj tieto – pozrite sa vyššie v galérii.