V Londýne sa koná maratón v masturbácii!

Netradičné podujatie sa už 5. augusta uskutoční vo Veľkej Británii. V Londýne sa prvýkrát v histórii bude konať maratón. Namiesto behu však na ňom budú účastníci masturbovať. Touto aktivitou tak chcú prispieť k boju za bezpečný sex.

20.07.2006 11:26
debata

Akcia s príznačným názvom Masturbate-a-thon má za sebou už šesťročnú históriu v San Franciscu. „Ide o akciu, ktorá má prispieť k zvýšeniu záujmu ľudí o bezpečný sex a zároveň zboriť doterajšie tabu spojené s masturbáciou a znásobiť vedomosti o víruse HIV,“ píše sa na internetovej stránke podujatia http://www.masturbate-a-thon.co.uk/.

Každý účastník musí zaplatiť poplatok desať libier, alebo si nájsť sponzora, ktorý za neho bude platiť bez ohľadu na počet masturbácií, ktoré „zverenec“ absolvuje. Jednotlivci pritom môžu onanovať v zmiešaných skupinách alebo len v tímoch rovnakého pohlavia. Súčasťou akcie je aj súťaž o najdlhšiu masturbáciu, či najväčší počet orgazmov. Výťažok z podujatia poputuje na výskum vírusu HIV a rozvoj kampane, ktorá má informovať verejnosť o tejto zhubnej chorobe.

Prihlásiť sa môžu aj Slováci, pravidlá pre nich sú rovnaké. Viac o akcii nájdete na uvedenej internetovej stránke.

debata chyba

+ Aj náročný deň môžete pekne zakončiť ak to budete skutočne chcieť.
Máte pred sebou veľa práce, preto sa...

+ Bolesti hlavy môžete odstrániť kvalitnou masážou celého tela.
Ak sa pohrávate s myšlienkou, že by ste z práce...