Najsexi telo zo športových obrazoviek? Moderátorka Peters ohúrila aj Alonsa

30.05.2019 00:00

Je hviezdou športových kanálov, hoci namiesto športu sa venuje moderovaniu. Ale nielen svojím prejavom na obrazovkách púta pozornosť. Ak vybrať najsexi moderátorku, zrejme bude ašpirovať na titul.

Televízna moderátorka Bianca Peters na pláži v...
Televízna moderátorka Bianca Peters na pláži v Miami predviedla ukážkové telo. Autor: Profimedia

Reč je o americkej kráske menom Bianca Peters, ktorá sa v minulosti objavila na obrazovkách televízie CBS či športového kanálu BCS4. Pozornosť však upútala aj celkom nedávno – a to konkrétne na pláži v Miami.

Brunetka sa predviedla na slnkom zaliatej pláži v čiernych bikinách, ktoré nechali vyniknúť jej ukážkové krivky. A pohľad to bol skutočne ohurujúci. Dokonca natoľko, že s Petersovou sa snažil flirtovať aj španielsky futbalista Marcos Alonso, ktorý sa v rovnakom čase nachádzal na rovnakom mieste.

Hoci paparazzovia sledovali s napätím, či sa skupinka rozšafných športovcov dostane do priazne Petersovej a jej kamarátky, výsledok bol pre nich asi sklamaním. Príťažlivá moderátorka sa totiž len zdvorilostne so skupinkou pozhovárala a potom odišla preč.

Pre športovcov však slabosť zjavne tak trochu má. V minulosti totiž tvorila pár s hráčom ameirckého futbalu Dannym Amendolom. Ten je zase známy aj románikom s najkrajšou ženou sveta a modelkou Oliviou Culpo.

VIDEO: Chcete vidieť najsexi momenty festivalu v Cannes? Pozrite si video

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

4 debata
Viac na túto tému: #bikiny #Telo #Miami #moderátorka #sexy #Bianca Peters

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, mohlo by sa vám to vypomstiť.
Čaká vás ťažký pracovný týždeň, ale hlavu...

+ Doprajte svojim vlasom regeneračnú starostlivosť, potrebujú to.
Pozor na kolegov, dnes vám nebudú chcieť...