Futbalová láska na Mykonose! Brankárova sexy polovička zvádzala celú pláž

31.05.2019 10:44

Tvoria pár už nejaký ten mesiac a zdá sa, aspoň podľa paparazzovských obrázkov, že ich láska je stále intenzívna. Na Mykonose si nemecký futbalista - brankár Loris Karius a jeho partnerka Sophia Thomalla užívala ako malé deti.

Nemecký brankár Loris Karius, ktorý chytá za FC...
Nemecký brankár Loris Karius, ktorý chytá za FC Liverpool, s partnerkou Sophiou Thomalla na pláži ostrova Mykonos.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Dvojicu zachytili objektívy pri šantení na pobreží mora, kde sa neustále objímali, navzájom dotýkali a špliechali okolo seba vodu. Plavovlasý urastený Nemec s potetovaným telom s nadšením obdivoval krivky svojej partnerky, ktorá je v Nemecku známa aj vďaka televíznej kariére.

Thomalla, rodáčka z Berlína, sa objavila v niekoľkých televíznych projektoch a okrem moderovania si vyskúšala aj herecký chlebíček. Len nedávno však médiá informovali, že hoci má povesť populárnej celebrity, toto nadšenie nezdieľa každý.

Nemecká modelka a moderátorka Sophia Thomalla...
Nemecká modelka a moderátorka Sophia Thomalla predvádza svoje sexi krivky na pláži Mykonosu. Autor: Profimedia

Dvadsaťdeväťročná modelka a moderátorka totiž čelila vandalizmu na jej vlastnom majetku. A s poriadne urážlivou príchuťou. Niekto jej na auto nastriekal bielym sprejom nápis Loser (Úbožiak).

Napriek tomuto incidentu však Thomalla na Mykonose nestrácala úsmev z pier. Je jasné, že spoločnosť milovanej osoby jej robí dobre a je spokojná. Spokojní však mohli byť aj paparazzovia, pôvabná Nemka im totiž v bikinách so zvieracou potlačou predviedla ukážkové krivky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #modelka #krivky #pôvab #Mykonos #sexy #Loris Karius #Sophia Thomalla
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku