Pred svadbou v bikinách! Ramosova sexy polovička provokuje na pláži

15.06.2019 00:00

Od roku 2012 tvorí pár so slávnym futbalistom a stihla mu porodiť už tri ratolesti. Ale pod čepiec pôjde až v sobotu. Moderátorka Pilar Rubio však stihla ešte čosi pred veľkým dňom D.

Moderátorka Pilar Rubio pózovala v plavkách v...
Moderátorka Pilar Rubio pózovala v plavkách v zábavnom vodnom parku v Madride. Autor: Profimedia

Rodáčka zo Španielska nafotila sériu záberov v plavkách v Madride. Hoci z fotografií to vyzerá akoby sa 41-ročná Pilar vrhala do morských vĺn, ide o atrakciu v rámci vodného zábavného parku, kde sa fotenie konalo.

Mama troch detí ukázala v čiernych jednodielnych plavkách ukážkovú figúru a zapózovala si ako plavčíčka z Pobrežnej hliadky aj s plavákom. Akurát, že červené plavky nahradili čierne.

Futbalista Sergio Ramos a jeho životná...
Futbalista Sergio Ramos a jeho životná partnerka Pilar Rubio na zábere z cien FIFA Awards. Autor: SITA/AP, Frank Augstein

Nielen futbaloví fanúšikovia, ale aj svet šoubiznisu už s napätím očakáva, aká bude víkendová svadba dlhoročných partnerov, ktorí spoločne vybudovala rodinu už dávno pred svadbou.

Podľa informácií zahraničných médií pozval hráč Realu Madridu množstvo slávnych kolegov. Na svadbe by nemal chýbať Gerard Piqué s družkou Shakirou, pozvanie údajne dostali aj Beckhamovci či Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina Rodriguez.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #Telo #plavky #pózovanie #Sergio Ramos #Pilar Rubio
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zabudnite na nervozitu, upokojte sa a zrelaxujte, potrebujete to.
Prispejte na charitu, budete mať sami zo...

+ Svoje zdravie neodkladajte na neskôr, riešte ho okamžite.
Nebojte sa, v ničom nezostanete sami, nemáte sa...